خدمات کسب و کار ویزیتل

با خدمات مشاغل و کسب و کار ویزیتل فروش رویایی را تجربه کنید!!

سامانه فروش تلفنی

سامانه فروش تلفنی  یکی از مهمترین خدمات مشاغل و کسب و کار ویزیتل، بستر هوشمند و مناسبیه که صاحبین کسب و کارهای مختلف با هر سن و سال و سطح دانشی میتونن براحتی اون رو مورد استفاده قرار بدن تا به مشتریانشون مشاوره بدن، سفارششون رو به صورت تلفنی ثبت کنن و همزمان مبلغ سفارش رو هم به صورت تلفنی دریافت کنن. در کنار این امکان فوق العاده شما و مشتریانتون میتونین از تمام مراحل فروش و تحویل کالا مطلع بشین و از کلی امکانات و مزایای دیگه از جمله انواع گزارشات مالی و غیره بهره مند بشین. همچنین شما میتونین علاوه بر این امکانات  از خدمات سامانه مشاوره ویزیتل برای افزایش فروش و نیازهای دیگرتون استفاده کنید.

سامانه فروشگاه آنلاین

سامانه فروشگاه آنلاین  ویزیتل یکی از خدمات مشاغل ویزیتل ، پلتفرم مناسبه که کسب و کارهای مختلف اون رو مورد استفاده قرار میدن تا خودشون محصولات و خدماتشون رو براحتی در اون تعریف کنن و آنلاین بفروشن. همچنین میتونن تمام مراحل فروش و تحویل کالا و خدماتشون رو مدیریت کنند و گزارشات متنوع و کاملی رو داشته باشن و از تمام امکانات یک سیستم فروش پیشرفته و بروز بهره مند بشن. همچنین صاحبان کسب و کار میتونن علاوه بر این امکانات  از خدمات سامانه مشاوره ویزیتل برای افزایش فروش و نیازهای دیگرشون استفاده کنن.

سامانه ارتباط با مشتریان

بدیهی است که در سیستمهای نوین کسب و کار، مشتریان از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و غفلت و عدم پشتیبانی از آنها باعث شکست کسب و کارها میگردد و هماهنگونه که میدانید در چنین شرایط رقابتی بازار، هزینه تبلیغات و جذب مشتری جدید (بر اساس آمارهای موجود) چندین برابر هزینه نگهداشت مشتریان حتی با در نظر گرفتن هزینه های بکارگیری سامانه های نوین مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) جهت پاسخگویی به مشکلات و جلب رضایت ایشان میباشد. لذا ویزیتل با فراهم نمودن سامانه هایی برای بررسی و رفع مشکلات پرداخت از یک سو و همچنین ارائه ابزارهای دیگر جهت اطلاع رسانی، تشخیص آنلاین مشتریان VIP و نیز اجرای کمپینهای تبلیغاتی و پروموشن توانسته است در این امر به صاحبان کسب و کار کمک نماید. سامانه ارتباط با مشتریان ویزیتل امکانات یک CRM کامل را با هزینه بسیار پایین برای کسب و کارهای کوچکی که بودجه کلانی ندارند فراهم آورده است.

سامانه تبلیغات پیامکی

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی گروهی از دیگر خدمات مشاغل و مهم ویزیتل، بستر مناسبیه که کسب و کارهای مختلف اون رو مورد استفاده قرار میدن تا از این طریق در خصوص کالاها، خدمات، تخفیفات، مناسبتها و دیگر موارد، به مشتریانشون اطلاع رسانی کنن. در حال حاضر این خدمات میتونه از دو طریق ارایه بشه:

سامانه ارسال پیامک

صاحبین کسب و کار با استفاده از خدمات مشاغل ویزیتل میتونن پیامکهای خودشون رو بصورت عادی و یا بر اساس منطقه جغرافیایی، جنسیت، سن و دیگر موارد به مشتریها و یا مخاطبین خودشون ارسال کنن.

سامانه مکانیزه تبلیغات تلفنی (بزودی)

شما میتونین پیامهای تبلیغاتی از پیش ضبط شده خودتون رو از طریق این سامانه به گوش مشتریان و مخاطبین خودتون برسونین و در صورت تمایل، مخاطب میتونه همزمان و به صورت خودکار به شماره پاسخگو و از پیش تعریف شده شما و یا به منوهای صوتی هوشمند شما هدایت و متصل بشه و بر حسب مورد نسبت به خرید، دریافت مشاوره و دیگر موارد مورد نظر اقدام کنه. 

سامانه مشاوره کسب و کار

با توجه به اهمیت روز افزون انتخاب روشهای اجرایی و مدیریتی یک کسب و کار در شرایط فعلی کشور از جمله مدیریت مالی و مالیاتی ، مدیریت منابع انسانی و بیمه، مدیریت نقدینگی و بودجه، مدیریت ارتباط با مشتریان، مدیریت تبلیغات و ….، بهرمندی از راهنمایهای مشاوران زبده در امر راه اندازی و پیشبرد یک کسب و کار موفق، در کنار ابزارهای ارائه شده از سوی ویزیتل از جمله سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) و سامانه های فروشگاهی تلفنی و آنلاین، میتواند به صاحبان کسب و کار، اطلاعات و اطمینان خاطر لازم را برای موفقیت روز افزون مجموعه خود بدهد. لذا آنها میتوانند با دسترسی آسان از طریق سامانه مشاوره کسب و کار، به مشاوران مورد نظر خود مراجعه کرده و روندهای اجرایی خود را اصلاح و یا تقویت نمایند. شایان ذکر است که استفاده از سامانه مشاوره کسب و کار بطور بسیار ساده و آنلاین طراحی شده است، به نحوی که دسترسی به مشاوران در اکثر مواقع به راحتی صورت گرفته و صاحبان کسب و کار میتوانند با ارتباط تلفنی و یا متنی با امکان ارسال و یا دریافت مستندات از خدمات مشاوران در این زمینه استفاده نمایند.   

سامانه هوشمند تخفیفات

سامانه هوشمند تخفیفات، یکی از خدمات منحصر بفرد ویزیتل است که به شما کمک میکند مشتریان خود را براساس معیارهایی مانند مبلغ خرید، میزان خرید، بازه زمانی خرید و… دسته بندی کرده و براساس تشخیص خود به گروه مشخصی که شرایط خاصی را دارند بصورت گروهی یا فردی تخفیف اعمال کنید. اینکار بظاهر ساده بنظر میرسد، اما فکر کنید کسب و کار رو به رشد شما بطور روز افزون مشتریان تازه جذب میکند. به خاطر داشتن سوابق و جزییات خرید مثلا 200 مشتری حتی در صورت ثبت کردن آن ها بازهم دشوار بنظر میرسد.

همکاری در فروش