0

چگونه یک کلاس آموزش مجازی موثر و مفید برگزار کنیم؟

اگرچه که آموزش آنلاین یا آموزش مجازی پدیده ای نوظهور نیست و بسترهای برگزاری کلاس آنلاین از سالها قبل در دنیای پیشرفته‌ی امروز وجود داشت، اما سخنی به گزاف نگفته‌ایم اگر بگوییم که پلتفرمهای آموزش آنلاین و سامانه‌های بومی برگزاری کلاسهای آموزش مجازی، شهرت و رونق خود را مدیون شرایط پیچیده‌ی جهان امروز و دست و پنجه نرم کردن روزمره‌ی همه کشورها با تغییرات اجباری ناشی از انتشار و شیوع جهانی ویروس کرونا (Covid-19) است.

تغییراتی که متاسفانه نه تنها شرایط اقتصادی و سیاسی و بهداشتی جوامع مختلف را دگرگون نمود، که دامنه‌ی تاثیرگذاری آن به حیطه‌ی آموزش و برگزاری کلاسهای درسی و آموزشی و حتی، تزلزل موقعیت های شغلی جامعه‌ی مدرسان، اساتید و مربیانِ طیفهای متنوع حیطه‌ی آموزش و فرهنگ هم کشیده شد.

تحت این شرایط پیچیده و ناگهانی، تکاپوهای مدارس برای یافتن راه‌کاری موثر و به‌صرفه جهت برگزاری جلسات آموزشی از راه دور (E-LEARNING) و کلاس آنلاین (ONLINE EDUCATION) آغاز شد. و بار سنگین این جستجو جهت یافتن راه‌حلی سریع و مطئن برای ایجاد بستر مدارس سنتی به مدارس آنلاین و برگزاری کلاس آموزش مجازی از طریق اینترنت و بصورت آنلاین، و همچنین مدیریت مجازی تعلیم و تربیت دانش آموزان نیز بر دوش مدیران مدارس اضافه گشت. درواقع برای مدارس، یافتن یک بستر آنلاین جهت برگزاری کلاسها به دغدغه اصلی مدارس بدل شد و همزمان، سامانه های بومی و غیر بومی آموزش مجازی نیز چنان پر تعداد شدند که انتخاب یک سامانه و پلتفرم آموزش آنلاین مناسب مدارس که هم مناسب و هم مقرون به صرفه باشد، سخت تر از پیش ساخت.

خوشبختانه پلتفرم آموزش آنلاین ویزیتل که از شاخه‌های اصلی پروژه‌ی بزرگ، بومی و دانش بنیان «سامانه توسعه‌ کسب و کار ویزیتل» است هم‌اکنون با پشتیبانی بی‌وقفه و تمام وقت، و با اتکا به بستر فنی متناسب و سرورهای بی‌نظیر خود، در اختیار مدارس و آموزشگاه‌های دولتی و خصوصی سراسر کشور قرار گرفته است تا به عنوان راه‌حل جامعی برای کاستن از دغدغه سنگین برگزاری کلاس آنلاین و آموزش مجازی، و ایجاد یک بستر دائمی آموزش مجازی بومی، آنهم در سریعترین زمان و همراه با بهره‌وری بالا و کیفیت عالی و امکانات منحصر بفرد ، افتخار خدمت رسانی به جامعه‌ی فرهنگیان عزیز و زحمت‌کش کشور بزرگمان را با کمک شما اساتید، معلمان و دانش آموزان گرامی، در کنار شما کسب نماییم.

ما به عنوان جامع‌ترین سامانه آنلاین برگزاری کلاس و آموزش مجازی از راه دور کشور، تمام اهتمام خود را برای دستیابی به هدف اصلی خود که «حمایت از مدارس سراسر کشور و کمک به ایجاد یک روند مستمر و دائمی و مقرون به‌صرفه برای تعلیم و تربیت فرزندان امروز و متخصصین فردا» است، بیش از پیش نزدیک شویم.

پلتفرم آموزش آنلاین ویزیتل همینک طیف متنوعی از خدمات آموزش آنلاین را به شما عزیزان ارائه می‌دارد، با نگاهی به «رفع نواقص بسترهای آموزش مجازی موجود در کشور» به منظور «افزایش بهره‌وری و تاثیر گذاری» جلسات آموزش آنلاین وکلاسهای مجازی شما، اینجاییم تا هرگونه سوال و مشاوره شما را درخصوص هرچه بهتر برگزار نمودن کلاس آنلاین شما و مدیریت موثر آموزش مجازی مدرسه آنلاین، با کمال میل پذیرا باشیم.

ما در پلتفرم آموزش مجازی ویزیتل مفتخریم که بر خلاف دیگر سامانه های موجود در بازار، بدون هیچ پیش شرط یا الزامی به خرید نهایی، درصورت تقاضای شما مدیران و معلمان مدارس برای برگزاری کلاس های آنلاین خود، یا ایجاد جلسات آموزش خصوصی آنلاین به منظور رفع عیب و تدریس خصوصی آنلاین، تمام کلاسهای مدرسه شما را در قالب دموی رایگان خود، با پشتیبانی بی نظیر، فراهم سازیم.

با پلتفرم آموزش آنلاین ویزیتل از همین الان کلاس آنلاین اختصاصی خود یا بستر اختصاصی مدرسه‌‌تان را «با تضمین رضایت شما» ایجاد کنید و «یک قدم جلوتر از همه» به بهره‌وری، کیفیت و دستیابی به تجربه‌ای شیرین و بی دغدغه، در بستر آموزش آنلاین موثر و همه‌فن حریف ویزیتل، گام بردارید.

دیدگاه کاربران
 • پورمرادی 7 نوامبر 2020

  سلام.ایجادکلاس مجازی چه امکاناتی لازم دارد؟
  وچه میزان هزینه برمی دارد؟درمنزل قابل انجام است؟
  مشکلات بعدی ونیازمجددومکررجهت رفع اشکالات تاچه میزان هست؟
  باتشکر

  • o.mansouri 8 نوامبر 2020

   با سلام،
   برای ایجاد یک کلاس مجازی در از طریق پلتفرم آموزش آنلاین ویزیتل، تنها امکاناتی که مورد نیاز هست برخورداری از یک سرویس اینترنت با حداقل سرعت ۵۱۲ کیلو بیت و داشتن یک گوشی هوشمند همراه یا لپ تاپ و یا کامپیوتر شخصی ست. کمترین تعرفه ماهانه ما در ویزیتل با ظرفیت ایجاد یک کلاس مجازی ۳۰ نفره، ۱۸۰ هزار تومان است. با توجه به عدم محدودیت ساعتی کلاسهای آموزش مجازی در ویزیتل، شما چنانچه اقدام به خرید تعرفه مذکور نمایید، هیچ محدودیتی در ساعات برگزاری کلاسهای آموزشی خود نخواهید داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *