0

چرا ویزیتل؟

چرا ویزیتل؟

تاریخچه‌ی ما

شرکت دانش‌بنیان «توسعه ارتباطات نوین افزار» با بیش از ۱۲ سال سابقه‌ی فعالیت مستمر در زمینه‌ی خدمات زیرساخت الکترونیک شبکه‌ی بانکی و بسترهای ارتباطی و همچنین همکاری با اپراتورهای ارتباطاتی چون ایرانسل، رایتل و همراه اول، به عنوان پیشگام عرصه‌ی خدمات تجاری و ارتباطی تحت بستر اینترنت در کشور، معرف حضور همه‌گان است.

شرکت توسعه ارتباطات با بهره گیری از سرورهای داخلی قدرتمند و شبکه زیرساخت سراسری، اقدام به ارائه محصولی جدید تحت عنوان پلتفرم مدرسه مجازی ویزیتل نموده است. این پلتفرم آموزش آنلاین، به واقع خدمتی نوآورانه‌ از شرکت توسعه‌ی ارتباطات نوین افزار می باشد که پس از طراحی و پیاده سازی محصولات و برندهای ماندگاری همچون «سامانه خدمات پرداخت تلفنی ۸۷۳۴» ، «برند سفرزون» و «کارافون» همینک در اختیار جامعه آموزش کشور و معلمان عزیز قرار گرفته است.

پلتفرم تعاملی آموزش مجازی ویزیتل، خدمت نوینی است که در راستای تسهیل ارائه و دریافت خدمات آموزشی بر بستر اینترنت، در خدمت عموم جامعه‌ی آموزش کشور قرار گرفته است.

ما در ویزیتل کوشیده ایم تا با برطرف ساختن نواقص و اشکالات پلتفرم‌های موجود در بازار کشور، ضمن تعهد همه جانبه به پشتیبانی فنی از تمام متقاضیان و مشترکین خدمات آموزش مجازی ویزیتل، با استفاده و بکارگیری فن‌آوریِ روزِ آموزش مجازی جهانی، گامی رو به جلو در راستای افزایش بازدهی و بهره‌وری کلاسهای آموزش مجازی برداریم.

شما با ویزیتل به همه‌ی آن امکانات و ابزارهایی که برای برگزاری و مدیریت یک کلاس آنلاین نیاز دارید، دست خواهید یافت

گفتگوی (چت) عمومی و خصوصی حین برگزاری کلاس                  

برقراری ارتباط تصویری                                     

ضبط و بارگذاری محتوای آموزشی                                   

  اتاق استراحت گروهی  

برقراری ارتباط صوتی

  به اشتراک گذاری صفحه یا اسکرین

امکان استفاده از ایموجی جهت برقراری ارتباط                              

وایت برد (تخته سیاه) تعاملی و چند کاربره

امکان نظارت والدین بر رفتار دانش آموزان

 تحت وب و بی نیاز از نصب هرگونه اپلیکیشن جانبی

   پشتیبانی تمام وقت فنی

سوال و جواب در لحظه از مخاطبان (ابزار مخصوص نظرسنجی)

امکانات اختصاصی برای اساتید، معلمان و مدرسان

مدیریت آسان کلاسها

ویزیتل به مدرسان و معلمان این امکان را می‌دهد تا به آسانی از عهده‌ی مدیریت ارتباط صوتی، تصویری، اسلایدها و فایلهای آموزشی خود، برآیند و ضمن برخورداری از قابلیت به اشتراک گذاری صفحه دسکتاپ خود، امکان ضبط نامحدود کلاسها را جهت بازبینی یا استفاده‌ی مناسب به منظور افزایش بهره‌وری ساعاتی که صرف آموزش شاگردان خود کرده اید ، فراهم ساخته است.

 

وایت برد یا تخته سیاه زنده و در لحظه

هنگام استفاده استاد یا معلم از امکانات وایت بورد ویزیتل (white board tools)  دانش آموزان قادر به دیدن در لحظه‌ی درسگفتارها خواهند بود و این امکان، میزان توجه دانش آموزان به تدریس را بالا برده و در عین حال، مدرس می تواند با امکاناتی مثل زوم کردن  روی پاورپوینت یا اسلاید خود، های لایت کردن نکات مهم در لحظه، نوشتن و نقاشی کردن روی وایت برد یا اسلاید خود، نکات مورد نظر و مهم مبحث آموزشی خود را آسانتر از پیش، به کلاس منتقل نماید.

تعامل تصویری زنده و بدون محدودیت

در ویزیتل مدرس و دانش آموز قادر به برقراری ارتباط تصویری نامحدود (درصورت درخواست و ارائه دسترسی برقراری ارتباط تصویری با مدرس توسط وی) در مدت‌زمان تعیین شده‌ی کلاسهای آموزشی خود هستند و درصورتی که کاربران از سرعت اینترنت و پهنای باند مناسبی برخوردار باشند، تجربه شیرین یک ارتباط تصویری باکیفیت را هنگام برگزاری کلاس خود، به دست خواهند آورد. در کنار این امکان، مدرسان و معلمان قادرند که براحتی، محتوای کلاس را در فرمت دلخواه خود، بارگذاری یا دانلود نمایند و این امکان، مخاطبان شما را از جزوه نویسی یا ضبط اجباری کلاس، بی نیاز می سازد.