0

سوالات متداول

سوالات متداول

 • پلتفرم آموزش آنلاین ویزیتل، یکی از شاخه های اصلی پلتفرم چند وجهی آموزش، مشاوره و توسعه کسب کارهای حقیقی و حقوقی تحت بستر اینترنت است که جهت تسهیل و فراهم سازی بستر مناسب و بومی جهت ارائه و دریافت خدمات فوق الذکر در شرایط پر ریسک کنونی است که با هدف استمرار فعالیتهای آموزشی و شغلی از راه دور و بصورت غیرحضوری راه اندازی شده است. این پلتفرم بهترین راه حل بومی برای برخورداری معلمان، اساتید، جامعه‌ی دانشگاهی و محصلین و دانشجویان از یک بستر مناسب خدمات آموزش مجازی می باشد.
 • تمام موضوعات آموزشی، مباحث کاری و شغلی و حتی جلساتی که با هدف انتقال برقراری ارتباطات صوتی، تصویری و متنی در زندگی روزمره یا کاری خود سراغ داریم، قابلیت ارائه‌ی آن به صورت آنلاین و از راه دور می باشد. مباحث آموزش تحصیلی از راه دور و برگزاری کلاسهای آنلاین درسی در پایه های مختلف نظام آموزش پرورش، برگزاری کلاسهای آنلاین آموزشی کمک درسی، آموزش مهارتهای فنی و کلاس آنلاین زبان، برگزاری دوره های آنلاین آموزشی فرهنگی، هنری و مذهبی، همه و همه به راحتی روی پلتفرم آموزش آنلاین مدراس ویزیتل، قابل برگزاریست.
 • بلی، به ساده‌گی! شما با ثبت درخواست دریافت خدمات ماهانه‌ی آموزش آنلاین خود در ویزیتل و درصورت تقاضای اخذ دامنه‌ی اختصاصی خود، با ارسال مدارک و مشخصات رسمی سازمان یا مدرسه تحت مدیریتتان، می‌توانید دامنه و آدرس اینترنتی منحصر به نام سازمانی به همراه لوگو و مشخصات ثبتی خود را بر پایه پلتفرم آموزش آنلاین مدارس ویزیتل، روی بستر اینترنت دریافت نمایید.
 • خیر. با وجود پلتفرم آموزش مجازی ویزیتل، اساتید در هرکجا که باشند از طریق بستر اینترنت، قادر به ارائه کلاسهای خود می باشند.
 • در حال حاضر محدودیتی برای ارائه کلاسهای آنلاین درخواستی متقاضیان محترم وجود ندارند و مدارس و آموزشگاه ها و دانشگاه های سراسر کشور از هم اکنون می توانند با توجه به ظرفیت کلاسهای خود، اقدام به خرید بسته‌ی مناسب با نیازهای خود نمایند.
 • شما چه به عنوان مدرس و چه به عنوان دانش آموز، با یک دستگاه رایانه (گوشی، تبلت،…) و یکدست هدست میکروفون دار و دوربین وبکم، به راحتی قادر خواهید بود تا یک تجربه‌ی لذت بخش آموزش آنلاین را برای خود و یا شاگردانتان رقم بزنید.

برای برخورداری از حداقل کیفیت مناسب جهت برقراری ارتباط صوتی و تصویری آنلاین در کلاس خود به حداقل سرعت ۵۱۲kb/ps نیاز می‌باشد.

 • خیر، شما بسته به نوع پکیجی که تهیه کرده اید و تعداد کل دانش آموزان، قادر خواهید بود که درست همانند برگزاری کلاسهای درسی خود در زنگها و کلاسهای مختلف مدارس حضوری خود به صورت همزمان، در ویزیتل نیز به صورت همزمان، تا ۱۵ کلاس را با توجه به برنامه و جدول زمانی از پیش تعیین شده، بصورت آنلاین و همزمان برگزار کنید.
 • بلی. شما در مدرسه آنلاین ویزیتل، به راحتی می توانید کلاسهای برگزار شده خود در محیط کلاس درس واقعی را از طریق ارتباط صوتی یا تصویری، نه تنها برگزار نموده که با استفاده از امکان ضبط خودکار کلاسها در مدرسه آنلاین ویزیتل، کل کلاسهای تصویری خود را به صورت ضبط شده در اختیار داشته باشید و در صورت نیاز شاگردان خود، آن را در اختیارشان قرار نمایید.
 • بلی. با استفاده از ابزار طراحی پرسش و ابزار نظر سنجی مخصوص پلتفرم آموزش آنلاین ویزیتل، شما به سادگی قادر به مدیریت دانش آموزان و شاگردان خود خواهید بود.
 • بلی. پلتفرم آموزش آنلاین ویزیتل با برخورداری از امکانات انحصاری خود (جهت مشاهده امکانات منحصر بفرد ویزیتل اینجا کلیک کنید) تمام این امکانات را به شما بعنوان مدرس ارائه می نماید.
 • شما به راحتی می توانید با کلیک کردن روی اینجا از آخرین تعرفه ها و بسته های خدمات آموزش آنلاین ما در ویزیتل دیدن فرمایید و یا درصورت وجود هرگونه سوال و درخواست با مشاوره، از طریق اینجا با ما تماس گرفته یا موضوع درخواست خود را مطرح فرمایید تا کارشناسان فنی ویزیتل در کوتاه ترین زمان ممکن پس از دریافت درخواست شما، هماهنگی ملزوم را با شما انجام نمایند.
 • بلی. خوشبختانه تیم پشتیبانی و فنی مدرسه آنلاین ویزیتل نه تنها در تمام روزهای هفته آماده پشتیبانی لحظه ای از کلاسهای آنلاین شما هستند، که در صورت تقاضای دریافت مشاوره برای انتخاب گزینه مناسب و نحوه استفاده از امکانات پلتفرم آموزش آنلاین ویزیتل، هیچ کمکی را از شما دریغ نخواهند نمود و شما را در امر خطیر ادامه‌ی بستر آموزش مجازی و تعلیم و تربیت فرزندان خانواده های عزیز، صمیمانه یاری خواهند نمود.