لندینگ 1

جهت کسب اطلاعات بیشتر فرم را تکمیل نمایید.

امکانات ویزیتل برای کسب و کارها

پنل صدور فاکتور و دریافت وجه تلفنی آنلاین

پنل جذب مشتری ،ارسال پیامک و تبلیغات

3467

قابلیت دریافت وجه

یکی از مزایای سامانه هوشمند فروش تلفنی آنلاین ویزیتل امکان دریافت وجه و صدور فاکتور می باشد که این قابلیت در نوع خود بسیار خاص و ویژه است چراکه به کسب و کار این امکان را می دهد تا تنها با وارد نمودن مبلغ و شماره همراه مشتری وجه کالا و یا خدمات خود را به دو روش تلفنی و آنلاین دریافت نماید بدین صورت که کاربر در زمان صدور فاکتور میتواند روش دریافت وجه از مشتری خود را انتخاب نماید که به صورت تلفنی طی تماس رایگانی که از سامانه ویزیتل به طور خودکار با مشتری گرفته می شود پرداخت صورت پذیرد و یا از طریق ارسال لینک درگاه پرداخت به شماره تماس مشتری. همچنین مشتریان در ادامه میتوانند پس از پرداخت وجه مربوطه به کمیت و کیفیت خدمات دریافتی امتیاز دهند و وضعیت کالای خود را تا رسیدن به مقصد رصد نمایند.

پنل ارسال پیامک

ویزیتل این امکان را برای کاربران خود فراهم نموده تا بتوانند از طریق همین سامانه دسترسی به پنل ارسال پیامکی خود داشته باشند تا به هر تعداد از مشتریان قبلی خود و یا شماره هایی که به صورت گروهی به منظور ارسال پیامک تبلیغاتی در پنل پیامکی خود وارد نموده اند بدون محدودیت با قیمت بسیار مناسب پیام ارسال نمایند.

باشگاه مشتریان
(پنل تخصیص تخفیف و ارسال پیامک تخفیف به صورت هوشمند)

در این بخش کسب و کار ها میتوانند به شیوه های مختلفی مشتریان خود را به صورت هوشمند پایش و رتبه بندی نمایند و با توجه به طبقه بندی صورت گرفته برای آن ها اقدام به ارسال پیامک تخفیفاتی (مبلغ ثابت و یا درصدی از سفارش) نمایند که این طبقه بندی در سامانه ویزیتل به شیوه های مختلف و متفاوتی صورت می پذیرد مثلا می تواند بر اساس آخرین زمان خرید ، میزان کل خرید، تاریخ اولین خرید، مبلغ آخرین خرید، بازه زمانی مشخصی که خرید کرده اند و یا خرید نکرده اند ….. را مشخص و اقدام به ارسال پیامک تخفیف نمایند البته وجه تمایز ویزیتل با دیگر سامانه ها به این شکل می باشد که کسب و کار ها میتوانند چندین طرح تخفیف را تعریف و سامانه ویزیتل به صورت هوشمند برای تمامی مشتریانی که در آن طرح قرار میگیرند به صورت خودکار پیامک را ارسال نماید، همچنین از دیگر قابلیت های سامانه ویزیتل که آن را خاص و ویژه نموده این است که در زمان برقراری تماس هر مشتری بصورت خودکار مشخص می نماید که مشتری مشمول کدام طرح تخفیفاتی بوده و در صورت تایید کسب و کار، آن تخفیف به صورت هوشمند در انتهای فرآیند صدور فاکتوربرای مشتری اعمال می گردد.

صفحه تبلیغات و آمار بازدید

ویزیتل علاوه بر صفحه پروفایلی که در اختیار کلیه کسب و کارها قرار میدهد تا مشخصات، راه های ارتباطی، عکسهای محصولات و رتبه داده شده توسط مشتریان در آن نمایش داده شود، این امکان را نیز فراهم نموده تا صفحه ای اختصاصی به عنوان تبلیغات با آدرس (URL) خاص به نام خود در اختیار داشته باشند تا بتوانند هم در پیامک های تبلیغاتی از ارسال لینک لندینگ خود بهره ببرند و هم در این صفحه اقدام به معرفی، ارائه محصولات و خدمات خود نموده تا همگام با عصر نوین تبلیغات گام های موثری برای کسب و کار خود برداشته باشند. همچنین در این بخش علاوه بر امکان دریافت اطلاعت مشتریانی که از لندینگ آنها بازدید می کنند، ابزارهایی جهت پایش و مشاهده نتایج بازدیدکنندگان از لندینگ مزبور و نرخ تبدیل و بازخورد پیامکهای تبلیغاتی ارسالی در اختیار دارند. ضمنا در این بخش امکانات متفاوتی در نظر گرفته شده تا کسب و کار ها بتوانند به بهترین شکل ممکن اقدام به طراحی صفحه لندینگ خود نمایند.

دسترسی های مختلف

سامانه ویزیتل برای مشتریان خود به طور کلی 3 دسترسی در نظر گرفته است که دسترسی اول یا همان دسترسی Store Owner شامل تمامی بخش ها از جمله بخشهای مدیریتی و اجرایی و حسابداری می باشد این دسترسی در حقیقت برای مدیران و صاحبین هر کسب و کار در نظر گرفته شده تا بتوانند علاوه بر اقدامات اجرایی اقدام به بررسی عملکرد پرسنل، میزان فروش، میزان و تعداد فاکتورهای صادره و دریافت نمودارهای عملکردی و درآمدی نمایند.

 دسترسی دوم یا همان Store Seller مربوط به فروشنده های یک مجموعه یا کسب و کار می باشند که هریک تنها امکان صدور و پایش فاکتور ها در بخش فاکتور را دارند و به بخش مشتریان جهت ثبت و یا مشاهده و ویرایش اطلاعات آن ها دسترسی دارند همچنین می توانند وضعیت سفارشات را مدیریت و ویرایش نمایند.

در دسترسی سوم و یا همان  Delivery که به پیک های یک کسب و کار ارائه میگردد تنها امکان مشاهده وضعیت سفارش و یا فاکتور را دارند و میتوانند وضعیت سفارش را ویرایش نمایند.

بخش مدیریت جمع آوری وجوه و اقساط به صورت گروهی

سامانه ویزیتل به کلیه کسب و کار هایی که نیاز به مدیریت دریافت وجه به صورت گروهی و یا دریافت وجه اقساط مشتریان خود دارند این امکان را می دهد تا در قالب فایل نمونه ای که در سامانه موجود است تنها یک بار اطلاعات مشتریان خود را وارد و زمان مربوطه را مشخص نمایند تا ویزیتل به صورت خودکار در بازه زمانی مشخص شده اقدام به برقراری تماس اعلان شرح و مبلغ فاکتور می نماید و همزمان لینک پرداخت و شرح آن را برای مشتریان ارسال می نماید که مشتریان می توانند هم از طریق همان تماس و یا لینک در یافتی اقدام به پرداخت وجه مربوطه نمایند. البته در این بخش کلیه فاکتورهای صادر شده با توجه به اطلاعات مندرج در اکسل بارگذاری شده توسط  کسب و کار دارای اعتبار می باشد مثلا مدیر یک مجتمع اقدام به صدور فاکتور از طریق بخش یادآوری می نماید که در ان بازه زمای خاصی را مشخص می نماید  و برای ساکنین در زمان مشخص شده هم تماس گرفته می شود هم لینک پرداختی ارسال میشود که ساکنین میتوانند تا مدت زمانی که خود مدیر مجتمع در نظر گرفته اقدام به پرداخت وجه مربوطه بنمایند.

تحولات بازاریابی پیامکی از ابتدا تا کنون

کد اشتراک

در سامانه ویزیتل به کلیه کسانی که برای آن ها فاکتوری صادر می شود و یا به عنوان مشتری در بخش مشتریان ثبت می شوند کد اشتراک خاصی تخصیص داده می شود که در بخش های مختلف میتوان بر اساس آن کد اشتراک اقدام به شناسایی آن مشتری نمود این کد بر اساس شماره مشتری تخصیص می یابد و کسب و کار میتواند بعدا اقدام به ویرایش ویا تکمیل نمودن آن نماید همچنین می تواند چندین آدرس و شماره را به هر کد تخصیص دهد.

قابلیت چند حسابی

کسب و کارها میتوانند در سامانه ویزیتل چندین حساب متفاوت که مربوط به خود صاحب کسب و کار می باشد از بانک های مختلف تعریف نمایند و مشخص نمایند تا در هر روز تسویه مبالغ دریافتی با کدام حساب صورت پذیرد.

دسته بندی لیست مشتریان

در سامانه ویزیتل کلیه کسب و کار ها می توانند در بخش مشتریان خود اقدام به طبقه بندی مشتریان خود نموده و به صورت ثابت آن ها را در یک یا چند دسته بندی خاص قرار دهند و در زمان صدور فاکتور، ارسال پیامک تخفیفات ویا اراسال پیامک تبلیغاتی از این قابلیت بهره ببرند.

بنر سامانه ارسال پیامک

بخش نظر سنجی

در این بخش کسب و کار ها میتوانند ببینند چه تعداد از مشتریانشان در نظر سنجی شرکت نموده و یا چه نظراتی ثبت کرده اند و میانگین امتیاز دریافتی خود را  می توانند مشاهده نمایند.

خودتان را معرفی کنید

گالری تصاویر

در این بخش کسب و کار می تواند از محصولات یا خدماتی که ارائه می دهد تصاویری را به منظور آشنایی بیشتر مشتریان و یا تبلیغ برخی از محصولات و خدمات خود بارگذاری کند تا زمانی که مشتری به پروفایل کسب و کار مراجعه می کند و یا لینک پرداخت برایش ارسال مسیشود بتواند آن موارد را مشاهده نماید .

همکاری در فروش