تاریخ امروز۱۴۰۰/۰۸/۰۵

راه های درآمد از ارز دیجیتال و همه راز و رمزی که شما را به پول می‌رساند

راه های درآمد از ارز دیجیتال و بازار ارزهای دیجیتالی امروز یکی از داغ‌ترین بحث‌هایی هستند که در گوشه‌وکنار از آن‌ها صحبت می‌شود. یکی از جدید‌ترین و به‌روزترین بخش‌های سرمایه‌گذاری که وارد ۱۲امین سالگرد تاسیس و ایجاد شده است.

شهرت و شناخت این بازارها در سال‌های اخیر، به واسطه‌ی رشد‌های زیادی که داشته است باعث شده افراد بسیاری که قصد یک سرمایه‌گذاری مناسب و جدید با پذیرش ریسک را دارند، به سمت این بازارها روی بیاورند. از طرفی پیدا کردن روش‌های درآمدزایی از ارز دیجیتال و راه های درآمد از ارز دیجیتال هم این روزها بحث مفصل دیگری است.

با وجود اینکه صحبت از سرمایه‌‌گذاری در رمز‌ارزهای دیجیتالی، بیشتر از همیشه به گوش می‌رسد اما این دلیلی نیست که بتوان گفت این بازار یکی از کم‌ریسک‌ترین و بی‌خطرترین روش‌های سرمایه‌گذاری به حساب می‌آید.

اگر قدرت ریسک‌پذیری و سرمایه‌ی اولیه برای حضور در این بازارها را دارید، ما در این مطلب بهترین و کاربردی‌ترین راه های کسب درآمد از ارز دیجیتال را برای شما گفته‌ایم. تا پایان همراه ما در ویزیتل بمانید.

ارز دیجیتال چیست؟

راه های درآمد از ارز دیجیتال

ارز دیجیتال یا رمز ارزها با نام تخصصی کریپتوکارنسی (Cryptocurrency) شناخته می‌شوند. این ارزها با پروتکل‌های رمزگذاری شده طراحی شده‌اند و در بستری دیجیتال به نام زنجیره بلوک یا بلاک‌چین معنی پیدا می‌کنند. هیچ نهاد، گروه یا سازمانی در خرید و فروش ارزهای دیجیتالی و راه‌ های درآمد از ارز دیجیتال دخالت نمی‌کند. همین تحت کنترل نبودن ارزهای دیجیتالی، دلیل اهمیت آن‌ها است.

در ویزیتل بخوانید
ارز دیجیتال چیست؟ همه چیزهایی که باید درباره یک سرمایه مهم بدانید

تاریخچه مختصری از ارزهای دیجیتال

راه های درآمد از ارز دیجیتال

وقتی از ارز دیجیتال صحبت می‌کنیم، تصور بسیاری بر این است که تنها ارز دیجیتال ایجاد شده بیت کوین است. اگر چه از نظر بسیاری از صاحب‌نظران در این حوزه، بیت‌ کوین جز اولین ارزهای دیجیتالی استخراج شده است، اما بررسی‌ها و نتایج نشان داده که قبل از بیت کوین هم تلاش‌های زیادی برای ساخت ارزهای دیجیتالی صورت گرفته است و در نهایت موفقیت نصیب بیت کوین شده.

بیت کوین‌ها برای اولین‌بار در سال ۲۰۰۸ در وایت‌پیپر بیت کوین منتشر شد و اولین سکه‌های آن در سال ۲۰۰۹ استخراج شد.

صنعت ارزهای رمزنگاری شده یا ارزهای دیجیتال از زمانی که ساتوشی ناکاموتو گزارش خود درباره بیت کوین را در سال۲۰۰۸ منتشر کرد، رشد زیادی پیدا کرد. امروز و با گذشت بیش از یک دهه، بیشتر مردم از اصطلاحاتی مانند «بیت کوین» و «ارز رمزنگاری شده» آگاهی دارند.

در سال ۲۰۰۸ اوج علاقه و توجه به ارز دیجیتال اتفاق افتاد و افراد به برای اطلاع از راه های درآمد از ارز دیجیتال ، به سراغ کسب اطلاعات بیشتر از آن رفتند.

آمارها نشان داد عبارت چگونه بیت کوین بخریم (How to Buy BTC)، رتبه سوم جست‌وجو در گوگل را به خود اختصاص داد.

ویژگی ارزهای دیجیتالی

راه های درآمد از ارز دیجیتال

شاید یکی از اساسی‌ترین سوال‌هایی که در مورد ارزهای دیجیتالی به وجود می‌آید این باشد که چه ویژگی‌هایی باعث شده این رمز ارزها مورد توجه افراد قرار بگیرند. همچنین عامل اصلی پیشرفت بازار ارزهای دیجیتالی در سال‌های اخیر چه بوده است که توانسته محرکی باشد تا رمز ارزها چنین رشد بی‌سابقه‌ای به خود ببیند. افراد به فکر راه های درآمد از ارز دیجیتال بیاندازد و در نهایت یکی از بازارهای آینده‌دار باشد.

رمز ارزها دارای ۷ ویژگی اصلی هستند که افراد را بیشتر به سمت راه های درآمد از ارز دیجیتال می‌برند:‌

دیجیتالی بودن

مهم‌ترین ویژگی رمزارزها، مربوط به خصیصه‌ی اصلی آن‌ها، یعنی دیجیتالی بودن است. در رابطه با ارزهای دیجیتالی، هیچ سکه یا اسکناسی وجود خارجی ندارد. ارزهای دیجیتالی ماهیت فیزیکی ندارد و هیچ دولت، بانک و شبکه‌ی پولی وجود ندارد که اسکناس یا سکه‌ای با نام ارز دیجیتالی تولید و توزیع کند.

غیرمتمرکز

ارزهای دیجیتال را به غیرمتمرکز بودن آن‌ها می‌شناسند. غیرمتمرکز بودن رمز ارزها به این معنی است که هیچ سرور مرکزی و مشخصی برای آن‌ها نمی‌توان مشخص کرد. آن‌ها در میان انبوهی از هزاران شبکه‌ی کامپیوتری تقسیم و توزیع شده‌اند و توسط ماینرهای (استخراج‌گران) کسب و استخراج می‌شوند.

استعاری

برای استخراج رمز ارزها و طی کردن راه های درآمد از ارز دیجیتال و همچنین استفاده از آن‌ها، نیاز به هیچ احراز هویتی نیست. این به معنی آن است که برای درآمد زایی از ارزهای دیجیتال لازم نیست حتما اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. بلکه می‌توان با یک نام مستعار و به صورت ناشناس هم به معامله‌ی رمز ارزها پرداخت.

بدون مرز

برخلاف ارز کشورهای مختلف که انتقال آن‌ها در سطح جهانی کاری دشوار و چند مرحله‌ای است، ارزهای دیجیتالی به راحتی می‌توانند در سراسر جهان جریان پیدا کنند و مورد نقل و انتقال قرار بگیرند. به همین دلیل ارزهای رمزنگاری شده به نام ارزهای بدون مرز شناخته شده‌اند.

فرد به فرد

وقتی از فردبه‌فرد بودن رمز ارزها و ویژگی آن در راه های کسب درآمد از ارز دیجیتال صحبت می‌شود،‌ به معنی نبود هیچ واسطه‌ای میان خریدار و فروشنده است. در رمز ارزها معاملات به صورت مستقیم میان دو طرف صورت می‌گیرد.

بدون نیاز به اعتماد

به خاطر نبودن شخص ثالث در روند معاملات و راه ‌های درآمد از ارز دیجیتال ،‌برخلاف دیگر بازارهای سرمایه‌گذاری لازم نیست به سازمان یا فرد دیگری برای کنترل و نظارت روی دارایی‌های خود اعتماد کنید.

 برای روشن‌تر شدن این موضوع می‌توانید نزدیک‌ترین و شبیه‌ترین مثال به کسب درآمد از بیت کوین را درنظر بگیرید. بازارهای سرمایه‌گذاری بورس مالی که در کشور فعال هستند،‌ نمونه‌ای مشابه‌اند. در این بازارها وجود شخص سومی به نام کارگزاری برای انجام معامله میان سهام‌داران و شرکت‌ها ضروری و واجب است.

معاملات به طور مستقیم و تنها با وجود خریدار و فروشنده انجام نمی‌شود. در حالی که درآمد زایی از ارز دیجیتال به این صورت نیست. و بدون اعتماد به شخص سوم و در اختیار گذاشتن در سرمایه خود،‌ این معاملات انجام می‌شوند.

رمزنگاری شده

همان‌طور که در توضیح اولیه‌ی رمز ارز چیست گفتیم، این نوع ارزها رمزنگاری شده‌اند و به هر کاربر یک کد خاص اختصاص داده می‌شود. این کار، دسترسی سایر افراد و احتمال خطر هک شدن را تا درصد چشم‌گیری کاهش می‌دهد و حتی نزدیک به صفر می‌کند. در نتیجه این نوع سیستم‌ها نسبت به سیستم‌های فعلی امنیت بالایی دارند.

خرید فروش یا استخراج،‌ راه های درآمد از ارز دیجیتال

راه های درآمد از ارز دیجیتال

دو روش محبوب و شناخته‌شده‌ای که در میان راه های کسب درآمد از ارز دیجیتال وجود دارد ترید (خرید و فروش) یا استخراج (ماینینگ) رمز ارزها است. ماینینگ در مقایسه با ترید کردن ارزهای دیجیتالی دشوارتر است و به تخصص بیشتری نیاز دارد. از طرفی هزینه‌هایی که لازم است برای تهیه تجهیزات و امکانات استخراج ارز دیجیتال خرج شود هم بسیار گران‌تر از ترید کردن آن است.

برای افرادی که به تازگی قصد ورود به بازار ارزهای دیجیتالی را دارند؛ ترید بهترین راه های درآمد از ارز دیجیتال است.

با این وجود اگر هنوز مشتاق مراحل و روش‌های استخراج رمز ارزها هستید، سه مرحله‌ی اصلی در آن وجود دارد:‌

  1. خرید یک دستگاه استخراج
  2. به‌کارگیری یک کیف پول امن و مناسب
  3. پیوستن به یک استخر برای انجام فرآیند استخراج رمز ارز

اگر هنوز هم بر اهمیت بازارهای رمز ارز واقف نشدید و سوال‌های زیادی در این مورد برای شما وجود دارد، ویزیتل همراه شما است تا به پاسخ تک‌تک این سوال‌ها برسید. یک قدم به جلو بردارید و از پل ارتباطی عبور کنید. ویزیتل پلی برای ارتباط شما با متخصص‌ترین مشاوران کسب‌وکار است.

چگونه می‌توان راه های درآمد از ارز دیجیتال را پیدا کرد؟

راه های درآمد از ارز دیجیتال

همان طور که در بخش قبلی اشاره کردیم،‌ اصلی‌ترین راه های کسب درآمد از ارز دیجیتال ، ترید یا استخراج آن است. ما در ادامه قصد داریم از روش‌های دیگر درآمدزایی از ارز دیجیتال صحبت کنیم و برای درک کامل دو روش قبلی،‌ بیشتر به آن‌ها بپردازیم.

تحقیقات اخیر نشان داده است که فضای ارزهای دیجیتال در چرخه‌های متعددی کامل می‌شوند و ادامه پیدا می‌کنند. برای مثال شروع یک چرخه در رمز ارزها به طور کلی با افزایش قیمت دارایی‌های رمزنگاری شده آغاز می‌شود و باعث ایجاد هیاهو و شهرت در رسانه‌های خبری سنتی و اجتماعی می‌شود.

این هیاهو و انتشار خبر، افراد بیشتری به سمت بازارها جذب می‌کند و جذب این افراد باعث کدهای جدید، ایده‌های جدید و ایجاد پروژه‌های جدید می‌شود. این درنهایت نقطه‌ی شروع چرخه‌ی بعدی خواهد شد.

در طول عمر بازار رمز ارزها و راه های کسب درآمد از ارز دیجیتال ، ما تا امروز شاهد سه دوره‌ی اصلی و مهم در رمزنگاری بوده‎ایم. این دوره‌ها در سال‌های ۲۰۱۱، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ به اوج خود رسیدند. علی رغم افت قیمتی که در هر چرخه وجود دارد، ‌رشد مداوم در فعالیت‌های توسعه‎‌دهنده‌ی رمزارزها،‌ فعالیت‌های رسانه‌ای و شرکت‌های جدید التاسیس همچنان وجود دارد و توانسته توجه‎ها را به خود جلب کند.

اوج پیشرفت بعدی که از دوره‌ی رمزنگاری انتظار داریم احتمالا با پیشرفت‌های جدید فن‌آوری و افزایش قیمت ارزهای دیجیتال همراه خواهد بود.

متوسط حجم ارزهای دیجیتال که به صورت روزانه معامله می‌شود تنها در حدود یک درصد از کل بازار ارز است و با وجود رشد بیش از ۲۰۰ میلیارد دلاری سرمایه در بازار جهانی، ارزهای دیجیتال هنوز که هنوز است توانسته‌اند جایگاه خود را به خوبی در این بازار حفظ کند.

سهم دارایی‌هایی رمزنگاری شده از بازار جهانی سهام، ۷۱ دلار در پایان سال ۲۰۱۹ و در بازار بدهی جهانی، بیش از ۱۰۰ دلار در پایان سال ۲۰۱۸ است.

همه‌ی این زمینه‌ها موقعیت‌ها و فرصت‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ایجاد می‌کند تا در فضای ارزهای دیجیتال به فکر کسب درآمد از بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی باشند.

در ویزیتل بخوانید
کسب و کاربلاک چین و بازاریابی: اتفاقی نو در دنیای کسب‌وکارها

راه های کسب درآمد از ارز دیجیتال

راه های درآمد از ارز دیجیتال

روش‌های مختلفی برای کسب درآمد از ارز دیجیتال و درآمد زایی در فضای رمزنگاری وجود دارد. با توجه به نوسانات و تغییرات ذاتی دارایی‌های رمزنگاری شده،‌ بیشتر آن‌ها درجه بالایی از ریسک و خطر را دارند.

به همین خاطر افرادی که وارد این بازار می‌شوند،‌ باید قدرت ریسک‌پذیری داشته باشند. این در حالی است که دانش و تخصص لازم در رابطه با روش‌های درآمدزایی از ارز دیجیتال هم مهم است.

برای شروع از شناخته‌شده‌ترین و پربحث‌ترین راه های کسب درآمد از ارز دیجیتال صحبت می‌کنیم:

استخراج

تصوری که ممکن است با شنیدن کلمه استخراج داشته باشید رفتن به یک غار با کلنگ و کلاه ایمنی است! اما نه، ما از این روش استخراج صحبت نمی‌کنیم. استخراج یکی از اولین راه‌های دستیابی به بیت کوین است.

این روندی است که در آن استخراج‌گران از کامپیوترهای پیچیده و قدرتمند برای حس مسائل پیچیده ریاضی از آن استفاده می‌کنند. استخراج‌گران با هر کدشکنی و رسیدن به پاسخی،‌ پاداش خود را با بیت کوین‌های تازه ضرب شده دریافت می‌کنند.

 استخراج در واقع یک مسابقه برای دیدن و سنجیدن سرعت‌العمل افراد و حتی شانس و اقبال آن‌ها است. در سال‌های ابتدایی ایجاد بازار ارزهای دیجیتالی،‌ استخراج بیت کوین‌ها به سختی و پیچیدگی روش‌های امروزی نبود. برخی از ماینرها می‌توانستند هزاران بیت کوین را فقط با استفاده از رایانه‌های خانگی خود استخراج کنند.

راه های درآمد از ارز دیجیتال

امروز سناریوی رسیدن به بیت کوین‌ها به آسودگی سال‌های قبل نیست. برای استخراج هر بیت کوین،‌ به تجهیزات قدرتمند و سطح بالایی نیاز است. تجهیزات و شرایطی که می‌تواند تا چند هزار دلار برای شما آب بخورد!

همچنین یکی دیگر از دلایلی که ماینینگ کردن بیت کوین را دشوارتر از گذشته می‌کند، شهرت و محبوبیتی است که پیدا کرده است. اگر چه این شهرت و شناخت از بازار ارزهای دیجیتال نسبت به دیگر بازارها هنوز هم آن‌قدرها چشم‌گیر نیست اما رقابت زیادی برای رسیدن به ارزهای دیجیتالی وجود خواهد داشت.

اگر قصد و فناوری‌های لازم برای استخراج ارزهای دیجیتال، به ویژه بیت کوین‌ها را دارید، شروع کار خود را باید با پیوستن به استخرهای استخراج بیت کوین یا ابرهای استخراج کلید بزنید.

استخر استخراج بیت کوین

در بخش پیشین، پیوستن به یک استخر استخراج را آخرین مرحله و شروع عملیات استخراج معرفی کردیم. برای این که به خود فرصت حاضر شدن در یک جنگ دیجیتال را بدهید باید عضوی از یک گروه مشترک استخراج‌کنندگان بیت کوین باشید.

به خاطر داشته باشید قدرت محاسباتی شما در حل سریع‌تر مسائل پیچیده‌ی ریاضی،‌ اصلی‌ترین سلاحی است که در مسیر راه های درآمد از ارز دیجیتال در دست دارید.

ابر استخراج بیت کوین برای گروهی از ماینرها مشابه است اما در عوض آن‌ها‌ از ابر برای به کارگیری قدرت محاسباتی خود استفاده می‌کنند. به این ترتیب لازم نیست همه‌ی ماینرها سخت‌افزار و نرم‌افزار مربوط به استخر استخراج را به صورت مستقیم و جداگانه نصب و اجرا کنند. با این حال هزینه‌هایی انجام شده در بین افراد یک گروه تقسیم می‌شود.

راه های درآمد از ارز دیجیتال

هرچه رقابت‌تر شدید‌تر می‌شود،‌ تجهیزات بهتری برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال نیاز است و هرچه از تجهیزات و امکانات پایین‌تری استفاده کنید، حاشیه‌ی سود شما کاهش پیدا می‌کند. در نتیجه استخراج بیت کوین به خاطر رقابت و پیشرفتی که امروز در میان ماینرهای آن وجود دارد،‌ مثل گذشته سودآوری و آسودگی قبل خود را ندارد.

قبل از شروع استخراج، بهتر است تحقیقات و بررسی‌های زیادی انجام بدهید زیرا روش‌های بسیار آسان‌تری برای کسب درآمد از بیت کوین وجود دارد.

Ø     در نتیجه درآمدزایی از ارز دیجیتال به روش استخراج با دشواری بیشتر و سرعت آهسته تر است.

خرید و نگهداری

راه های درآمد از ارز دیجیتال

خرید و فروش و نگهداری بیت کوین یکی از ساده‌ترین و متداول‌ترین استراتژی‌های تجارت و راه های کسب درآمد از ارز دیجیتال است.

به روش سنتی خرید و فروش در بازار تجاری و سرمایه‌گذاری، در ابتدا باید یک کیف پول بیت کوین تهیه کنید و برای خرید بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال اقدام کنید. سپس با سرمایه‌داری و زیرنظر گرفتن حرکات و پیشرفت‌های دارایی‌های خود، سود بیشتری کسب کنید. مهم نیست که چه مدت طول می‌کشد. هفته‌ها،‌ ماه‌ها یا حتی سال‌ها. ممکن است زمان بسیار زیاد بگذرد تا تصمیم بگیرید اقدام به فروش دارایی‌های ارزی دیجیتال خود کنید.

اصطلاح هودل کردن (HODL)

آغاز داستان هودل کردن در واقع تنها از یک اشتباه تایپی شروع شد و سپس به یک استراتژی تجارت تمام وقت تبدیل شد. هودل کردن از همان کلمه انگلیسی HOLD به معنی نگه داشتن سرچشمه گرفت.

این اصطلاح در دنیای ارزهای دیجیتالی به معنی سرمایه‌داری و نگه داشتن بیت کوین است و یکی از راه های درآمد از ارز دیجیتال محسوب می‌شود. کاربران و دیگر سرمایه‌گذاران در شرایط نوسانات بازار و ریزش‌ها و کاهش‌های احتمالی که ممکن است وجود داشته باشد به یکدیگر پیشنهاد می‌کنند نترسند، هودل نکنند و دارایی و سرمایه‎‌ی خود را نفروشند.

بنابراین ضروری است که به چگونگی ارزش‌گذاری و استراتژی خود روی بیت کوین نگاه کنید و برای انتخاب راه های کسب درآمد از ارز دیجیتال ، استراتژی و برنامه‎ی مشخص داشته باشید. این برنامه به شما کمک می‌کند بتوانید طبق آن چیزی که تصور می‌کنید و هدف شماست پیش بروید و رفتاری عجولانه و احساسی در دنیای اقتصادی خود نداشته باشید.

اگر چه که ممکن است تحت تاثیر تنش‌های زیاد و مختلف بازار،‌کنترل احساسات خود را از دست بدهید و درگیر فشار روانی بازار شوید اما هنوز هم مهم است که صبوری و سرمایه‌‌داری را چاشنی کار خود کنید.

Ø     در نتیجه درآمدزایی از ارز دیجیتال به روش خرید و نگهداری با دشواری کمتر و سرعت آهسته تر است.

تجارت

راه های درآمد از ارز دیجیتال

اگر روش هدلینگ (HODLing) سرمایه‌گذاری بلند مدت باشد،‌ معامله و تجارت در بیت کوین معادل سریع‌تر این روش است. اساسا وقتی از معاملات در ارز دیجیتال صحبت می‌کنیم،‌ به معنای استفاده از ماهیت بسیار بی‌ثبات ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین است.

این روش نیاز به تمرین و شناخت بیشتری از بازار دارد. بنابراین اگر قصد کسب و ورود به راه های درآمد از ارز دیجیتال از طریق تجارت هستید،‌ بهتر است مطمئن شوید که اطلاعات و دانش شما به اندازه‌ی کافی خوب و قابل قبول است. قبل از اینکه حرکت خود را انجام دهید، تبعات و نیازهای آن را بسنجید،‌ بازار را درنظر بگیرید و سپس اقدام کنید.

چند سبک مختلف در تجارت

در اینجا چند سبک تجارت برای شروع وجود دارد که می‌توانید آن‎ها را در سرمایه‌گذاری و تجارت خود به کار بگیرید:

معاملات روزانه

معاملات روزانه برای شناسایی راه های درآمد از ارز دیجیتال همان طور که از اسم آن پیداست سریع،‌ کوتاه مدت و بر اساس فرصت‌های کوچک است. افرادی که استراتژی معاملاتی خود را بر اساس معاملات روزانه می‌چینند، یک شبه هیچ موقعیت چشم‌گیر و بزرگی ندارند.

این روش بیشتر شامل تجزیه و تحلیل دقیق بازار، دیدن فرصت‌های کوچک درآمدزایی و سرمایه‌گذاری برای سود ناچیز است. در پایان هر روز معاملاتی،‌ معامله‌گران روز می‌توانند سود جمعی قابل توجهی داشته باشند که حاصل فعالیت‌ها و نوسان‌گیری‌های آن‌ها در طول فرآیندهای معاملاتی آن روز است.

معاملات نوسان

اگر HODLing بلند‌مدت باشد و معاملات روزانه کوتاه‌مدت محسوب شوند، معاملات نوسان نوع میان مدت سرمایه‌داری است.

سرمایه‌دار در این روش مثل هودلرزها، صبر و سرمایه‌داری را چاشنی روش خود می‌کنند و شاهد افزایش قیمت سهام و دارایی خود هستند. در نتیجه با قیمت بهتر و بالاتری، سرمایه‌ی خود را می‌فروشند. اما زمان فروش معامله‌گران در معاملات نوسان، به اندازه‎ی معامله‌گر روزانه کوتاه نیست.

آربیتراژ بیت کوین (Bitcoin Arbitrage) هم می‌تواند مشابه روش خرید و فروشی باشد که در بخش‌های قبلی از آن صحبت کردیم. به طور کلی آربیتراژ بیت کوین به خرید بیت کوین از صرافی گفته می‌شود که قیمت ارز در آن بسیار پایین و فروش آن‌ها در صرافی دیگری صورت می‌گیرد که قیمت همان ارز در آن بالاتر است.

در اصل، آن‌ها BTC را از صرافی A خریداری می‌کنند و سپس آن را در بورس B با قیمت بالاتر می‌فروشند. همه این روش‌ها و راه های درآمد از ارز دیجیتال به تمرین زیادی نیاز دارند. بنابراین انتظار نداشته باشید که در اولین تلاش آن را درست انجام دهید. فقط تحقیق خود را انجام دهید، بفهمید کدام استراتژی برای شما بهترین است و اعتماد کنید که در راه خود با روش درستی که می‌تواند برای شما سودساز باشد قرار دارید.

Ø     درآمدزایی از ارز دیجیتال به روش تجارت با دشواری متوسط و سرعت ‌سریع‌تر است.

استفاده از بازاریابی شرکت‌های وابسته

راه های درآمد از ارز دیجیتال

 بسیاری از شرکت‌ها از بازاریابی وابسته برای جذب مشتری جدید استفاده می‌کنند. این نوع بازاریابی باعث ایجاد انگیزه در کاربران فعلی می‌شود تا برای جذب و آوردن آن‌ها به سمت این حرفه،‌ بیشتر تشویق شوند.

این نوع از تشویق‌ها و روش‌های جذب افراد را در بخش‌ها و قسمت‌های مختلف دیگر بازار ارز دیجیتال مشاهده خواهید کرد اما چیزی که وجود دارد در رابطه با تفاوت آن‌ها است. تفاوت‌ها و نقاط بسیاری دقیقی که این روش‌ها را توصیف می‌کنند و توضیح می‌دهند.

هر یک از شرکت‌های بازاریابی وابسته و راه های کسب درآمد از ارز دیجیتال را مطالعه کنید و از میان آن‌ها بهترین روش را انتخاب کنید. این به شما کمک می‌کندخواهید در چه برنامه‌ای وقت خود را سرمایه گذاری کنید.

Ø     درآمدزایی از ارز دیجیتال به استفاده از بازاریابی شرکت‌های وابسته با دشواری آسان و سرعت ‌سریع‌تر است.

برای شروع و پیدا کردن شرکت‌های وابسته در مسیر راه های درآمد از ارز دیجیتال، نیاز به کسب اطلاعات لازم و بررسی‌های جامع و مفید است. حالا که تا اینجا همراه ما در ویزیتل بودید،‌ بد نیست سری به صفحات مشاوره‌ی ما در سایت بزنید تا برای همه سوال‌ها و نگرانی‌های خود به پاسخ برسید. ویزیتل پلتفرم مشاوره کسب‌وکارهای اینترنتی است که بهترین روش‌ها را در اختیار شما می‌گذارد.

پذیرش بیت کوین به جای پول

با رشد و شناخت بیشتر بازارهای دیجیتال و راه های درآمد از ارز دیجیتال ، بیشتر از گذشته شاهد این واقعیت هستیم که مشاغل و شرکت‌ها بیت کوین را مثل پول برای پرداخت کالاها و خدمات خود قبول می‌کنند.

استفاده از بیت کوین باعث افزایش دامنه جهانی شرکت‌ها می‌شود،‌ پرداخت‌ها را ایمن می‌کند و کل روند پرداخت را هم بیشتر از زمان همیشگی، ‌تسریع می‌کند.

بهترین قسمت  قدم گذاشتن در راه های درآمد از ارز دیجیتال این است که شروع پذیرش و خرید بیت کوین بسیار ساده است. اگر خدمات و کسب‌وکار شما فیزیکی است، مهم است که یک تابلوی کوچک در ویترین فروشگاه و کنار صندوق پول خود نصب کنید تا به مشتریان خود اطلاع دهید امکان پرداخت از طریق رمز ارزها را دارند.

راه های درآمد از ارز دیجیتال

اگر تجارت شما آنلاین است، می‌توانید یک بنر در صفحه اصلی خود قرار دهید یا از یک واسطه پرداخت، برای انجام تراکنش‌های خود استفاده کنید. در این صورت، مشتریان و افرادی که در سیاست‌های تجاری شما قرار دارند می‌توانند مبلغ خود را مستقیماً به کیف پول بیت کوین شما بفرستند و به این شکل یکی از راه های کسب درآمد از ارز دیجیتال را دنبال کنید.

زمانی که شروع به دریافت و هزینه‌های بیت کوین خود کردید، می‌توانید از این مبلغ‌ها برای سرمایه‌گذاری خود در بازارهای ارز دیجیتال استفاده کنید. چه کسی می‌داند! شاید بیت کوین توانست روندی روبه رشد را پیش بگیرد و این شروعی برای رشد سرمایه و افزایش دارایی‌های اقتصادی شما.

Ø     درآمدزایی از ارز دیجیتال به روش پذیرش بیت کوین به جای پول با دشواری کم و سرعت ‌سریع‌تر است.

استفاده از بیت کوین فاست‌ها (Bitcoin faucets)

راه های درآمد از ارز دیجیتال

شما هم از آن دسته افرادی هستید که دوست دارند سرگرم تبلیغات و نظرسنجی‌ها باشند؟ بسیار خوب! پس چرا به سراغ راه های درآمد از ارز دیجیتال و بیت کوین فاست‌ها نمی‌روید؟ هم سرگرمی خود را انجام دهید و درآمدزایی از ارز دیجیتال را انجام دهید!

اساساً بیت کوین فاست‌ها سیتم‌های پاداش‌دهی به کسانی است که کارهای کم‌اهمیت‌تر را انجام می‌دهند. مثل تماشای تبلیغات یا پاسخ به نظرسنجی‌ها. حتی برخی از این فعالیت‌ها به صورت بازی‌های کوچک (مینی گیم) عرضه و معرفی می‌شوند.

Ø     درآمدزایی از ارز دیجیتال به روش استفاده از بیت کوین فاست با دشواری کم و سرعت ‌سریع‌تر است.

پاداش به بیت کوین

یکی از جالب‌ترین و متفاوت‌ترین کارهای در این دنیا کمک به دیگران است! اگر برای این کار کمی پول و پاداش به شما تعلق بگیرد،‌ چه بهتر. یکی از قابل توجه‌ترین سیستم‌ها برای انجام این کار Bitfor Tip است.

Bitfortip از جمله سایت‌های فریلنسری است که دستمزدش را با معیار بیت کوین به افراد می‌دهد. وظایفی که با انجام آن، افراد شامل دریافت دستمزد بیت کوین می‌شوند، می‌تواند شامل موارد مختلفی مثل کمک به دیگران برای یافتن یک لباس خاص به صورت آنلاین باشد یا دادن شرکت کردن در سوال‌ و جواب‌های آگاهانه که نیاز به یک تخصص خاص دارد.

راه های درآمد از ارز دیجیتال

اگر شما گیمری هستید که عاشق پیگیری و پخش بازی‌های ویدیویی است، چرا سراغ راه های درآمد از ارز دیجیتال و دریافت پاداش به بیت کوین نمی‌روید؟!

  Twitch یکی از زیرمجموعه‌های آمازون، یک پلتفرم پخش زنده‌ی ویدیویی است. در این پلتفرم بازی‌های ویدیویی دست به دست می‌شوند و با داشتن میلیون‌ها بیننده و بازیکن،‌ مورد تعامل و اشتراک‌گذاری بیشتری قرار می‌گیرند.

Ø     درآمدزایی از ارز دیجیتال به روش دریافت پاداش به بیت کوین با دشواری کم و سرعت ‌سریع‌تر است.

برای رسیدن به بیت کوین‌ها و کسب اطلاعات بیشتری از ساده‌ترین روش آن و سریع‌تر سرعت، مشتاق شده‌اید؟ بسیار خب. ما در ویزیتل همراه شماییم تا همه‌ی راز و رمز آن را به شما بگوییم. با مشاوران ما در ارتباط باشید.  بهترین مسیر برای راه های درآمد از ارز دیجیتال را از ما بپرسید.

وب‌سایت‌های کوچک و پرداخت به ازای هر کلیک (PTC)

در صورت مشاهده تبلیغات با کلیک روی پیوند به صفحه خاصی که حاوی تبلیغات است، ممکن است چندین وب‌سایت به شما بیت کوین پرداخت کنند. به یاد داشته باشید اگر چه راه های درآمد از ارز دیجیتال تنوع زیادی دارد و می‌تواند تا ساده‌ترین و پرریسک‌ترین روش‌ها را شامل شوند اما به دست آوردن هرگونه پول قابل توجهی، هنوز کاری بسیار سخت و طاقت‌فرسا است. با این وجود،‌ این سایت‌ها راهی عالی برای کسب درآمد از بیت کوین است.

راه های درآمد از ارز دیجیتال

نمونه‌های خوبی از سایت‌ها که می‌توانند گزینه‌ای عالی برای راه های کسب درآمد از ارز دیجیتال باشند:‌

Coinpayu

adBTC

به همین ترتیب، Microworkers و Cloudfactory هم سایت‌هایی هستند که برای انجام کارهای بسیار ساده مثل تماشای ویدیوی YouTube یا تکمیل نظرسنجی، هزینه کمی به شما پرداخت می‌کنند. این سایت‌ها جایی دارند که اعضا می‌توانند از میان هزاران کار مختلفُ فعالیت مورد نظر خود را برای به دست آوردن مقدار کم و مشخصی از بیت کوین، انتخاب کنند.

Ø     درآمدزایی از ارز دیجیتال به روش وب‌سایت‌های کوچک و پرداخت به ازای هر کلیک با دشواری کم و سرعت ‌سریع‌تر است.

نوشتن درباره بیت کوین

راه های درآمد از ارز دیجیتالراه های درآمد از ارز دیجیتال

به طور کلی رمز ارزها و راه های درآمد از ارز دیجیتال یک جایگاه و بازار جدید است. به همین دلیل تعداد انگشت‌شماری از متخصصان و نویسندگان واقعا جایگاه و نکات و ریزبینی‌های این بازار را می‌بینند.

این خود به معنی فرصت‌های زیادی است که برای نویسندگان جدید به وجود می‌آورد و می‌توانند بارها و بارها روی مطالب جدید و مهم کار کنند. بنابراین اگر شما واقعا این مهارت را دارید و دوست دارید که هم اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید و هم برای آگاهی‌بخشی به دیگران، قدم بردارید، چرا سعی نمی‌کنید وارد این مورد از راه ‌های کسب درآمد از ارز دیجیتال شوید؟!

این یک موقعیتی استثنایی است که می‌تواند برای شما هم جنبه‌ی آموزشی و هم جنبه‌ی اقتصادی داشته باشد.

Cryptocurrency News و Blockchain Aliens از جمله‎ وب‌سایت‌های معتبری هستند که بابت نوشتن درباره بیت کوین به شما پول پرداخت می‌کنند. همچنین می‌توانید از بسیاری از وب سایت‌های مستقل مانند Upwork و Freelancer استفاده کنید.

Ø     درآمدزایی از ارز دیجیتال به روش نوشتن درباره بیت کوین با دشواری متوسط و سرعت ‌متوسط است.

وام بیت کوین

راه های درآمد از ارز دیجیتال

ماهیت غیرمتمرکز بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده انجام معاملات و راه های درآمد از ارز دیجیتال را ساده‌تر می‌کند. در توضیح ویژگی‌های ارزهای دیجیتالی به این مورد اشاره کردیم که غیر متمرکز بودن رمز ارزها به خاطر حذف مقام واسطه یا ناظری است که در دیگر بازارها وجود دارد.

به دلیل این عدم تمرکز شما می‌توانید بیت کوین‌ها را با نرخ بهره و به صورت وام دریافت کنید. این یک راه خوب برای دستیابی به پول است حتی وقتی که استراتژی مورد قبول‌تان روش هدلینگ باشد.

در واقع با این روش از دارایی و ثروت خود استفاده می‌کنید، نه اینکه آن را در کیف پول خود،‌ مسکوت شده نگه دارید.

Unchained Capital ، Bitbond و BTCpop برخی از وب‌سایت‌هایی هستند که برای کمک به شما در ارائه خدمات وام، پیشنهاد‌های جذاب و بهتری داشته باشند.

Ø     درآمدزایی از ارز دیجیتال به روش وام بیت کوین با دشواری آسان و سرعت ‌آهسته است.

تجارت دودویی

راه های درآمد از ارز دیجیتال

تجارت دودویی مدت‌ها است که در دنیای مالی و تجارت وجود دارد. فقط زمان لازم بود تا به دنیای ارزهای رمزنگاری شده و راه های درآمد از ارز دیجیتال هم راه پیدا کند. باینری، همان طور که از نامش پیداست فقط دو گزینه دارد:

  1.     گزینه
  2.     زمان انقضا

در روش باینری معامله‌گر یک گزینه (سهم یا هدفی مشخص) و یک زمان انقضا را خریداری می‌کند. در این روش تجارت اصلی یا «روی پول» یا «بجز پول» است. اساساً‌ در این روش شما شرط می‌بندید که قیمت تا کجا و چه سقفی می‌تواند صعود داشته باشد.

برای مثال، قیمت بیت کوین در ساعت ۱۰ صبح ۳۰۰۰ دلار است. می‌توانید پیش‌بینی کنید که این قیمت تا ساعت ۶ عصر بیشتر یا کمتر می‌شود.

اگر شرط بگذارید که قیمت افزایش پیدا می‌کند و این اتفاق بیافتد ، بازپرداخت درصد مشخصی از سرمایه خود را بدست خواهید آورد و اگر کمتر باشد، ممکن است سرمایه‌گذاری خود را از دست بدهید. از طرف دیگر، اگر ادعا کنید که قیمت پایین می‌آید و واقعاً اتفاق سود این بیفتد، سود این گزینه را بدست خواهید آورد.

Ø     درآمدزایی از ارز دیجیتال به روش تجارت دودویی با دشواری سخت و سرعت ‌سریع است.

جمع‌بندی

در این مطلب راه های درآمد از ارز دیجیتال را بررسی کردیم. رمز ارزها اگر چه هنوز به عنوان یک بازار ناشناخته تلقی می‌شوند اما رفته‌رفته و با وجود رشد‌های متعددی که دارند،‌ توجه افراد و سرمایه‌گذاران زیادی را به خود جلب کرده است. شما هم تجربه‌ای از سرمایه‌گذاری و راه های کسب درآمد از ارز دیجیتال دارید؟ کدام یک از روش‌های گفته شده را برای کسب درآمد از بیت کوین ترجیح می‌دهید؟

 

سوال‌های خود را از ما بپرسید. ویزیتل به کمک مشاوران خود در زمینه‌ی کسب‌وکار توانسته تا به امروز بسیاری از مشکلات و سوالات مشاغل نوپا و تازه تاسیس را حل کند و مرجعی مطمئن و خوب برای آن‌ها باشد. اگر شما هم قصد پیوستن به شبکه جهانی تجارت رمز ارزها را دارید و به‌دنبال راه های درآمد از ارز دیجیتال هستید،‌ با ویزیتل در تماس باشید.

 

اشتراک‌گذاری

تیم محتوای ویزیتل، در تلاش است تا با ارائه‌ی بهترین و به‌روزترین محتواها در حوزه‌ی کسب و کار و سلامت، نیاز شما را برطرف کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *