سامانه هوشمند تخفیفات

سامانه هوشمند تخفیفات چیست

در مورد سامانه هوشمند تخفیفات ویزیتل چه میدانید؟ شاید باورتان نشود که این سامانه تا چه حد میتواند شما را در امر مدیریت کسب و کار و جلب رضایت مشتریانتان یاری کند. خدمات ویزیتل محدود به سامانه فروش تلفنی آنلاین، خدمات ارتباط با مشتریان و سامانه فروشگاه آنلاین نیست. این ها فقط بخشی از امکاناتی است که ویزیتل برای مشتریان و کسب و کارهایی که به آن اعتماد کرده اند در نظر گرفته است.

سامانه هوشمند تخفیفات دقیقا چکار میکند؟

بعنوان صاحب یک کسب و کار شاید برای شما پیش آمده باشد که در مقطعی از زمان بخواهید برای بعضی از مشتریان وفادار و قدیمی خود، امتیازات و تخفیفاتی قائل شوید. اینکار میتواند باعث خوشنامی شما و کسب و کارتان در بین آن ها شده و علاوه براینکه رضایت آن ها از شما را ارتقا میدهد، باعث میشود آن ها تبلیغات شما را به سایر افراد جامعه نیز منتقل کنند.

شاید در نگاه اول برنامه ریزی برای ارائه تخفیف به مشتریان خاص ساده باشد، شما از بین تعدادی مشتری با بررسی سوابق خرید آن ها، مبلغ، دفعات خرید و… در خرید بعدی آن ها پیشنهادات انحصاری ارائه میکنید. اما اینکار در عمل به این سادگی ها هم نیست. فرض کنید با حداقل 200 مشتری سرکار و دارید، بدون شک یاد آوری سوابق آن ها ( حتی خود مشتری) کاری بسیار دشوار است یا حتی در عمل ممکن است امکان پذیر نباشد. با تمام این تفاسیر اگر تمام سوابق را با ذکر نام و اطلاعات مشتری در فایلی ذخیره کرده باشید، بررسی تمام آن ها و تعیین کردن اینکه به کدامیک پیشنهاد ویژه تعلق میگیرد کاری دشوار و پیچیده است.  اینجاست که کاربردی بودن سامانه تخفیفات ویزیتل خود را نشان میدهد.

 

مشاوره تبلیغات

سامانه هوشمند تخفیفات چگونه عمل میکند؟

این سامانه برای اعمال تخفیف به مشتری چندین روش مختلف را ارائه میکند. در ادامه این روش ها را با یکدیگر بررسی میکنیم.

ا

عمال تخفیف مستقیم هنگام تماس مشتری با فروشگاه

کارکردن با پنل پلتفرم هوشمند تخفیفات بسیار ساده است. فرض کنید یکی از مشتریان برای خرید از فروشگاه شما  با سامانه فروش تلفنی آنلاین تماس میگیرد. سامانه هوشمند تخفیفات ویزیتل، تمامی سوابق مشتری مانند دفعات خرید، مبلغ خرید و حتی مجموع مبالغ خرید او را به شما نمایش میدهد. شما با بررسی سوابق بنا بر تصمیم خود میتوانید در همان لحظه تخفیفاتی را روی پنل اعمال و سیستم هنگام پرداخت توسط مشتری، مبلغ تخفیف را از صورت حساب او کم میکند.

تخفیفات شخصی سازی شده

اعمال تخفیفات شخصی سازی شده

گاهی شما تصمیم میگیرید تخفیفاتی خاص را بر اساس سوابق خرید برای برخی از مشتریان خود که دارای

شرایط معینی هستند اعمال کنید. همانطور که پیش از این نیز گفتیم، وقتی با تعداد زیادی مشتری سر و کار داشته باشیم اجرای اینکار دشوار بنظر میرسد. اما سامانه هوشمند تخفیفات ویزیتل، این امکان را فراهم می آورد که شما در پنل کاربری معیارهایی مانند حداقل تعداد دفعات خرید، حداقل مبلغ خرید و یا بازه زمانی مورد نظر را وارد کرده و سیستم بطور خودکار این تخفیف را برای تمامی مشتریان واجد شرایط اعمال کند. دیگر لازم نیست وقت و هزینه اضافی برای یافتن مشتریان واجد شرایط صرف کنید.

ارائه خدمات حتی به مشتریان خیلی قدیمی

شاید این سوال پیش بیاید که آیا اعمال تخفیف برای مشتریان قدیمی که پیش از عضویت شما در سامانه فروش تلفنی آنلاین از شما خرید کرده اند، امکان پذیر است؟ تکلیف آن ها چه میشود؟ سامانه هوشمند تخفیفات ویزیتل برای حل این مشکل امکانی را بوجود آورده که شما بتوانید به سادگی لیست مشتریان قدیمی خود را وارد سیستم کرده و خدمات خود را به آن ها، مانند مشتریان جدید خود ارائه کنید.

تبلیغات نیاز کسب و کار
مشاوره تبلیغات برای کسب و کارهای کوچک

دستاوردهای سامانه هوشمند تخفیفات برای شما

سامانه هوشمند تخفیفات، با تمام قابلیت ها و مزایای ملموسی که برای کسب و کار شما به همراه دارد، تاثیرات مثبت ناملموسی نیز بر توسعه آن خواهد داشت که در ادامه بررسی میکنیم.

افزایش انگیزه خریداران

سامانه هوشمند تخفیفات به شما کمک میکند تا بتوانید شهرت کسب و کار کوچک خود را توسعه دهید. تخفیفات چه مناسبتی باشد چه تخفیفات لحظه ای، در صورت استفاده در جایگاه درست خود، میتواند بیزینس شما را برجسته کند. با استفاده درست، به موقع و هدفمند از تخفیفات میتوانید مشتری را تحت تاثیر قرار داده، انگیزه خرید و وفاداری او را افزایش دهید.

افزایش انگیزه خریداران

بدست آوردن مشتریان جدید با تبلیغات

جذب مشتریان جدید یکی از حیاتی ترین موارد برای رشد کسب و کار است. سامانه هوشمند تخفیفات با کمک به ارتقای رضایتمندی مشتریان قدیمی و درگیر کردن احساسات آن ها، باعث میشود که تصویری خوب و درست از شما و کارتان در ذهن مخاطب ایجاد شود. این تصویر میتواند باعث شود که آن ها در تمام جمع های کاری از نام برند شما به خوبی یاد کنند و شما را به سایر افراد معرفی کنند.

حفظ مشتریان قدیمی

پایه و اساس هر کسب و کاری حفظ مشتری است. شما به مشتریان وفادار و بازگشتی نیاز دارید. افرادی که عاشق برند شما هستند و دهان به دهان (بازاریابی ویروسی) تبلیغات برند شما را میکنند و احتمالا در صورت مشارکت پول بیشتری برای محصولات و خدمات شما خرج میکنند. سامانه هوشمند تخفیفات با ارائه تخفیفات به موقع باعث میشود رضایت مشتری های قدیمی از نام و برند شما افزایش یابد. این افزایش رضایت خود انگیزه ای میشود که آن ها برای خرید دوباره از شما ترغیب شوند.

حفظ مشتریان قدیمی

سامانه هوشمند تخفیفات کاهش هزینه در پی خواهد داشت

هزینه جذب مشتریان جدید همواره، بسیار بیشتر از حفظ مشتریان قدیمی است. سامانه هوشمند تخفیفات با افزایش رضایتمندی در مشتریان قدیمی، وفاداری و در نتیجه حفظ آن ها را در پی خواهدت داشت و در دراز مدت از هزینه هایی که تبلیغات برای جذب مشتری جدید بر دوش ما میگذارد، بطور چشمگیری جلوگیری خواهد کرد.

همکاری در فروش