سامانه ارسال پیامک

سامانه ارسال پیامک ویزیتل

سامانه ارسال پیامک ویزیتل، خدمتی از ویزیتل برپایه ابزارهای مدرن ارتباطی است که در راه کمک به ارتقای کسب و کار شما، ارائه شده است. مدت هاست که استفاده از پیامک برای تبلیغات و معرفی کسب و کارها رایج و نتایج مطلوبی نیز همراه داشته، اما شاید برای شما سوال باشد به چه دلیل نیاز است تا از سامانه ارسال پیامک به عنوان یکی از روش های مدرن تبلیغاتی استفاده کنیم؟

تبلیغات دیجیتال

اهمیت ارسال پیامک تبلیغاتی

  • تعامل بالایی با مشتری دارد.
  • گستره جهانی دارد.
  • برای مشاغل کوچک، با هزینه های پایین فرصت های خوبی ایجاد میکند.
  • ایجاد و ارسال آن بسیار ساده و سریع است.
  • سامانه ارسال پیامک مکمل سایر روش های بازاریابی است.

تشویق به تعامل بالا

مردم روزی بیش از 80 بار تلفن همراه خود را چک میکنند. تبلیغات برپایه سامانه ارسال پیامک، نرخ بازدید بسیار بالایی دارد و به شرکت اجازه میدهد تا نرخ آگاهی از برند خود را بالا ببرد. این کار کمک میکند پیشنهادات خود را بطور موثر در بین مشتریان ارائه کرده در نتیجه شانس دیده شدن خود را ارتقا دهند.

اهمیت تبلیغات دیجیتال
گستره جهانی پیامک

گستره جهانی

سرویس سامانه ارسال پیامک میتواند پیام شما را در سرتاسر دنیا به هر گروه هدفی که از تلفن همراه استفاده میکنند ارسال کند. از آنجایی که 5 میلیارد کاربر تلفن همراه در دنیا وجود دارد، میتوان گفت که بازاریابی پیامکی نقش مهمی در استراتژی بازاریابی ما دارد.

ایجاد فرصت با هزینه پایین 

بازاریابان میتوانند پیامک تبلیغاتی را از طریق سامانه ارسال پیامک در یک منطقه جغرافیایی خاص مورد هدف قرار دهند. این قابلیت سامانه ارسال پیامک آن را برای اجرای کمپین های منطقه ای ایده آل میکند.

تبلیغات پیامکی به شرکت های محلی اجازه میدهد تا پیشنهاد هایی براساس بازه زمانی خاص به مشتری ارائه کنند.

ایجاد فرصت با هزینه پایین
پیام کوتاه در تبلیغات

ایجاد و ارسال سریع پیام

سامانه اراسال پیامک این امکان را به شما میدهد که تنها با داشتان شماره افراد پیام تبلیغاتی سفارشی ایجاد و بصورت گروهی برای آن ها ارسال کنید.

مکمل سایرکانال های بازاریابی

پیامک تبلیغاتی نسبت به بازاریابی ایمیلی و نوتیفیکیشن های تحت وب، عملکرد بسیار بهتری دارد. بازاریابان اغلب از تبلیغات پیامکی بعنوان مکمل، بازاریابی ایمیلی استفاده میکنند. بعنوان مثال اگر یک ایمل باز نشده باشد، سامانه ارسال پیامک همان پیام را به تلفن همراه شخص ارسال میکند.

استراتژی اس ام اس مارکتینگ

مزایای سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی

پیامک تبلیغاتی مزایای زیادی با خود به همراه دارد، که این مزایا به قدر کافی عالی هستند که در ادامه به آن ها اشاره کنیم

قابلیت شخصی سازی

سامانه ارسال پیامک به شما این امکان را میدهد که بر اساس داده ها و تقاضای مناطق مختلف پیام تبلیغاتی مناسب همان منطقه را ایجاد و به اعضای همان منطقه ارسال و با آن ها از این طریق تعامل داشته باشید. علاوه بر این این اماکن وجود دارد که براساس تجربه متوجه شوید آن ها در چه ساعاتی از شبانه روز بیشتر تلفن همراه خود را چک میکنند و پیام خود را بر اساس آن زمان بندی کنید.

داده های دست اول

حفظ حریم خصوصی یکی از نگرانی های اصلی مصرف کنندگان است. به همین دلیل برندها همواره درتلاش بوده اند تا برای محدودیت در اشتراک گذاری داده ها و پیام هایشان نوعی استاندارد انطباق پذیر ایجاد کنند. سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی ویزیتل فرصتی بوجود آورده تا صاحبان کسب و کار بتوانند به راحتی و بدون نگرانی از نقض حریف خصوصی مشتری اطلاعات پایه آن ها را جمع آوری کنند. این اطلاعات، داده هایی هست که خود مشتری بنابر خواسته خود با نام تجاری به اشتراک گذاشته است. پس بدون نگرانی میتوانید از این اطلاعات برای شخصی سازی پیام ها برای مشتریان استفاده کنید.

رقابت پایین

با وجود اینکه تقریبا در کل دنیا استفاده از پیامک تبلیغاتی رایج است، ولی بسیاری از برندها هنوز از پیامک بعنوان یک رسانه استفاده نمیکنند. اما نکته قابل توجه که در مورد استفاده از پیامک نسبت به ایمیل یا رسانه های مشابه وجود دارد، این است که صندوق ورودی خلوت تری نسبت به سایر آن ها دارند. هنگامی که شخص با انبوهی از پیام ها در صندوق ورودی ایمیل خود روبرو میشود، تمایل کمتری به خواندن تمام آن ها پیدا میکند. در این شرایط او سعی میکند از روی عناوین آن هایی را انتخاب کند که از همیت بیشتری برخوردار هستند. همین امر شانس خوانده شدن پیام تبلیغاتی را به میزان قابل توجهی کاهش میدهد.

مقرون به صرفه بودن پیامک تبلیغاتی

مقرون به صرفه

ارسال پیام تبلیغاتی از طریق سامانه ارسال پیامک ویزیتل بسیار ساده و مقرون به صرفه است. کمپین هایی که بر اساس پیامک طرح ریزی میشوند بسیار ارزان تر از سایر روش های تبلیغاتی سنتی هستند. در کنار هزینه پایین تر پیامک ها قابلیت تنوع و شخصی سازی بسیار زیادی دارند. پیامک های تبلیغاتی ارسال شده از سامانه ارسال پیامک ویزیتل به دلیل استخراج اطلاعات مشتری قابل تحلیل دقیقی دارند، این درحالی که چنین چیزی در تبلیغات پرهزینه دولتی وجود ندارد و شما نمیتوانید اطلاعات دقیقی از تاثیر تبلیغ بر مشتری استخراج کنید.

سازگاری داده ها

علاوه بر داده های مشتری مانند اولویت های ارتباطی، بازاریابی پیامکی این امکان را به شما میدهد تا اطلاعات رفتاری زیادی مانند انواع پیام هایی که مشتری به آن واکنش داده و روی آن کلیک میکند، را جمع آوری کنند. این داده ها به شما کمک میکند پیام های آینده خود را اصلاح و عملکرد خود را بهبود ببخشید.

سازگاری داده ها
پیامک تبلیغاتی موثر

جذابیت بالا

مشتریان پیامک های بازاریابی ارسال شده از طریق سامانه ارسال پیامک را جذاب میدانند بویژه وقتی پیام ها برای گیرنده سفارشی شده باشند. وقتی مشتری اطلاعات خود را در اختیار شما قرار میدهد، یعنی به شما اعتماد دارد. بنابراین استفاده از بازاریابی پیامکی یک فرصت عالی برای تقویت رضایت مشتری و تثبیت وفاداری به برند میباشد.

ترفندهای استفاده از سامانه ارسال پیامک

در ادامه چند ترفند کوچک برای بازاریابی پیامکی از طریق سامانه ارسال پیام کوتاه ویزیتل را برای شما ارائه میکنیم.

ادغام سامانه ارسال پیامک با سایر روش ها

از بازاریابی پیامکی به عنوان بخشی از یک استراتژی یکپارچه با در نظر گرفتن اینکه چگونه با کانال های دیگر شما تناسب دارد، استفاده کنید. به عنوان مثال تراکنشی که در سایت شما صورت میگیرد، هشدارهای پیامک به مشتری ارسال کنید یا لینک در خواست مشتری برای پشتیبانی از طریق پیامک به او ارسال شود. استفاده درست از استراتژی ترکیبی به شما کمک میکند که به مزیت رقابتی دست پیدا کنید.

مخاطبان خود را تقسیم کنید

شخصی سازی محتوای پیامک های تبلیغاتی از اهمیت ویزه ای برخوردار است. اینکار باعث میشود تاثیر گذاری پیام روی مخاطب هدف حداکثر شود. برای مثال شما یک شرکت خدمات هاست هستید و حوزه فعالیت شما فقط کلان شهر تهران است و میخواهید پیام خود را فقط برای مخاطبین شهر تهران ارسال کنید. قابلیت تقسیم بندی در سامانه ارسال پیامک ویزیتل این امکان را فراهم می آورد که کل پایگاه داده های مخاطبین خود را براساس ویژگی های قابل هدف مانند موقعیت مکانی، سن، موقعیت شغلی یا حتی نوع ماشینی که رانندگی میکنند به گروه های کوچکتر تقسیم کنید.

با قابلیت های سامانه ارسال پیامک سازگار شوید

با استفاده از بهترین شیوه های رضایت و انطباق مطمئن شوید که در مسیر قانونی قرار دارید. به عنوان مثال قبل از ارسال پیامک، اجازه صریح مشتریان را داشته و شرایط و ضوابط را با صراحت کامل بیان کنید. البته فراموش نکنید قابلیت انصراف در هر زمان را برای مشتری در نظر بگیرید.

در استفاده از سامانه ارسال پیامک برند سازی را فراموش نکنید

علاوه برپیام تبلیغاتی یا بخشی از اطلاعاتی که از طریق متن ارسال میکنید، از فرصت برای برند سازی هنگام استفاده از پیامک غافل نشوید. نام برند خود را در متن قرار داده تا نامتان در ذهن مخاطب قرار بگیرد. سعی کنید در پیام ها بر روی فروش بالا تمرکز نکنید.

همکاری در فروش