مشاوره تبلیغات ویزیتل

چرا به خدمات مشاوره تبلیغات ویزیتل نیاز داریم

تمامی کسب و کارها در آغاز نیاز دارند که دیده و شناخته شوند. بسیاری از کسب و کارهای با سابقه نیز لازم است که به مشتریان قدیمی خود برند ( احیانا کسب و کارهای جدید) را یاد آوری کنند. این موارد و بسیاری از دلایل دیگر از اهمیت تبلیغات در سرمایه گذاری هر کسب و کاری حکایت دارد. 

جایگاه ویژه تبلیغات در کسب و کار

اعداد و ارقام و آمارها در دهه های اخیر به روشنی نشان میدهد که تبلیغات نه تنها هزینه نیستند، بلکه یک سرمایه گذاری کلیدی در رونق کسب و کارها هستند. شرکت های بزرگ سالانه بیش از 600 میلیارد دلار صرف تبلیغات میکنند. تحلیل گران بازار پیش بینی کرده اند مبلغ تبلیغات فقط در حوزه تبلیغات دیجیتال تا سال 2024 به 876 میلیارد دلار خواهد رسید.

اما واقعا چرا تبلیغات مهم است؟ چرا سالانه شرکت های بزرگ مبلغ هنگفتی را خرج آن میکنند. تبلیغات در چه حوزه ای مناسب کسب و کار ماست؟ خدمات مشاوره تبلیغات ویزیتل دقیقا برای پاسخگویی به این نیاز کسب و کارها راه اندازی شده است. در ادامه به بررسی 7 دلیل که چرا به تبلیغات نیاز داریم می پردازیم.

 

مشاوره تبلیغات
توسعه کسب و کار با تبلیغات

ایجاد آگاهی

یکی از مستقیم ترین نتایج تبلیغات، آگاهی از برند، محصول یا خدمات شماست. مشتریان شما قبل از اینکه شما را بخاطر بسپارند باید چندین بار با کسب و کار شما آشنا شوند. تبلیغات شما را به این هدف میرسانند. بد نیست قبل از صرف هزینه های بزرگ، با یک مشاور تبلیغات حرفه ای و با تجربه صحبت کرده تا از بوجود آمدن زیان مالی ناشی از تبلیغات ناموثر جلوگیری شود. بازاریابان برای اینکه در معرض دید افراد زیادی قرار بگیرند معمولا از تبلیغات پولی استفاده میکنند. بسیاری از مرورگرها از قابلیت ردیابی افرادی که قبلا تبلیغات شما را دیده اند بهره میگیرند.

به لطف داده های جمع آوری شده میتوانید از راه تبلیغات دیجیتال مخاطبین زیادی را هدف قرار دهید.

آموزش به مشتری با تبلیغات

تبلیغات به مشتریان شما توضیح میدهد که محصولات و خدمات شما چطور مشکل آن ها را رفع میکند و برند شما چیست. میتوانید از کمپین های تبلیغاتی برای ساختمان برند خود و ایجاد درک عمیق تر از آن استفاده کنید. همانطور که بازار هدف کسب و کار شما را درک میکند، بتدریج اعتماد مشتری را نسبت به شما افزایش میدهد.

همچنین میتوانید از کمپین هایی که به کمک مشاوره تبلیغات راه اندازی کرده اید، برای آموزش مشتری در مورد تجارت خود استفاده کنید. برای مثال کمپین بازاریابی یک لوله کش ممکن است تبلیغ در رسانه های اجتماعی باشد که در آن با یک ویدئو روشی ساده برای رفع یک مشکل لوله را آموزش دهد. با این کار میتوان دید مشتری را در حوزه فعالیت خود به عنوان یک متخصص تغییر داد. این کار به مشتری انگیزه میدهد در مورد برند شما بیشتر تحقیق کند.

افزایش شهرت

تبلیغات به شما کمک میکند تا بتوانید شهرت کسب و کار کوچک خود را توسعه دهید. چه تبلیغات آنلاین و چه آفلاین در صورت استفاده در جایگاه درست خود، میتواند بیزینس شما را برجسته کند. وقتی از تبلیغات برای برانگیختن احساسات و یا بیان داستان پشت برند خود استفاده میکنید، میتوانید ادراک مشتری را شکل دهید (به عنوان تصویر برند نیز شناخته میشود). 

اگر در بعضی جاها برند شما تحت تاثیر موج منفی قرار گرفت با تبلیغ روی نکات مثبت آن میتوانید مشتری های بالقوه را از تاثیرات آن دور کنید.

نیاز به مشاوره تبلیغات
مشاوره تبلیغات برای کسب و کار

بدست آوردن مشتریان جدید با تبلیغات

جذب مشتریان جدید یکی حیاتی ترین موارد برای رشد کسب و کار است. برای رسیدن به این هدف تبلیغات از جایگاه ویژه برخوردار است، زیرا این امکان را برای شما پدید می آورد که بتوانید پیامی که برای آن ها جذاب است را در بین افراد بیشتری در جامعه هدف گسترش دهید. در بین انواع روش های تبلیغات، تبلیغات دیجیتال مانند تبلیغات موتورهای جستجو، سوشیال مدیاها و… در جذب مخاطب نقش پر رنگ تری را ایفا میکنند.

 این تبلیغات علاوه بر تاثیرگذاری بیشتر، هزینه های بسیار کمتری نسبت به تبلیغات سنتی مانند تلویزیون و روزنامه دارد. این روش ها کمک میکند که بتوانید به افرادی که با جامعه هدف شما مطابقت دارند دسترسی پیدا کرده و تبلیغات هدفمند تری ارائه کنید. البته تبلیغات سنتی همچنان موثر هستند، با کمک و مشورت یک مشاوره تبلیغاتی خوب می توانید بازدهی عالی در این حوزه داشته باشید.

دسترسی به جامعه هدف از طریق تبلیغات دیجیتال باعث میشود که از هزینه های اضافی که برای انتقال پیام به خارج از این گروه صرف میشود جلوگیری کنید.

بنابراین تبلیغات برنامه ریزی شده میتواند ساده ترین راه برای پیدا کردن سرنخ و تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل شود.

مثلا اگر کسب و کار شما فروش خودروهای لوکس است با تبلیغات دیجیتال میتوان مخاطبینی که در مناطق ثروتمند و در بازه سنی خاصی قرار دارند را هدف قرار دهید.

حفظ مشتریان قدیمی

پایه و اساس هر کسب و کاری حفظ مشتری است. شما به مشتریان وفادار و بازگشتی نیاز دارید. افرادی که عاشق برند شما هستند و دهان به دهان (بازاریابی ویروسی) تبلیغات برند شما را میکنند و احتمالا در صورت مشارکت پول بیشتری برای محصولات و خدمات شما خرج میکنند. تبلیغات موثر باعث گردش تجارت شما شده و به حفظ و پایداری آن کمک بسیاری میکند. یادآوری برند خود به مشتریان قدیمی باعث میشود که احتمالا در صورت ارائه محصول یا خدمات جدید بجای خرید از رقبا، از شما خرید کنند. هرچه وفاداری به برند شما بیشتر شود کمتر نیاز دارید که برای بازاریابی سرمایه گذاری کنید. از آنجایی که مشتریان وفادار 23 درصد بیشتر از مشتریان جدید از شما خرید میکنند، فروش به مشتریان فعلی میتواند ساده تر و ارزان تر باشد.

تبلیغات نیاز کسب و کار
مشاوره تبلیغات برای کسب و کارهای کوچک

مشاوره تبلیغات و کاهش هزینه ها

تبلیغات و برنامه ریزی برای آن مزایای زیادی دارد که در این مقاله با جزئیات به آن اشاره کردیم اما این نکته را فراموش نکنید که انتخاب روش اشتباه برای تبلیغات علاوه بر اینکه هیچ سودی برای شما ندارد، ممکن است به آن نیز آسیب نیز برساند و هزینه های گزاف برای شما بوجود بیاورد.
همکاری در فروش