سامانه فروشگاه آنلاین ویزیتل

سامانه فروشگاه آنلاین ویزیتل یکی از مهم ترین خدمات ویزیتل میباشد که امکانات یک فروشگاه آنلاین کامل را در اختیار شما قرار میدهد. امروزه با گسترش روز افزون اینترنت و فضای مجازی، تقریبا تمامی تعاملات افراد به سمت فضای مجازی کشیده شده است.

 

این تغییرات که روز به روز در حال گسترش است، فرصتی فراهم میکند که کسب و کارها بتوانند ارتباط خود با مشتریان را فراتر از روابط محلی یا شهری خود ببرند. ظهور فروشگاه های آنلاین و استقبال بین المللی از آن در سراسر دنیا اثباتی بر این ادعاست که آینده کسب و کارها در فضای مجازی، و با پشتیبانی تجهیزات ارتباطی مدرن رقم خواهد خورد. با پیشرفت این روند میتوان ادعا کرد کسب و کارهایی که خود را با این اکوسیستم جدید سازگار نکنند، محکوم به حذف شدن از رقابت میشوند.

سامانه فروشگاه آنلاین
ساخت فروشگاه آنلاین

مزایای سامانه فروشگاه آنلاین ویزیتل 

همانطور که گفته شد، آینده کسب و کارها با تجهیزات ارتباطی و اینترنت گره خورده است. داشتن فروشگاه آنلاین مزایایی ایجاد میکند که تا پیش از این و در روش های سنتی داشتن این مزایا ممکن نیست. ملموس ترین این مزایا برای مشتری این است که خیلی راحت و بدون دغدغه رفت و آمد در شهر میتواند خرید خود را از خانه سفارش داده و در وقت و هزینه های حمل و نقل شهری صرفه جویی کند. در ادامه به برخی از دیگر ویژگی های مثبت فروشگاه آنلاین اشاره میکنیم. سامانه فروشگاه آنلاین ویزیتل امکان داشتن یک فروشگاه اینترنتی کامل را برای افرادی با بودجه پایین فراهم کرده است.

نبود فشار روانی خرید

در فروشگاه های فیزیکی نمایندگان فروش و برندهای مختلف، سعی میکنند خریدار را برای خرید محصولاتشان تحت تاثیر قرار دهند. این موضوع خریدار را تحت تاثیر این احساس قرار می دهد که آیا انتخاب درستی انجام داده یا خیر. اما در فروشگاه آنلاین بدون حضور افراد مزاحم شخص میتواند به بررسی تمامی محصولات پرداخته و با درک و نیاز خود اقدام به خرید کند.

خرید آنلاین صرفه جویی در زمان است

خریداران در خرید از فروشگاه آنلاین نیاز ندارند برای محصولات پر تقاضا، در صف های طولانی منتظر بمانند. آن ها به سادگی در خانه یا محل کار خود محصول مورد نظر را سفارش داده و آن را در محل دریافت میکنند.

 
راه اندازی فروشگاه آنلاین
کسب و کار آنلاین

امکان مقایسه محصولات

طیف گسترده ای از محصولات آنلاین وجود دارد. در فروشگاه آنلاین فروشندگان محصولات خود را نمایش میدهند. این قابلیت این امکان را برای مشتری فراهم میکند که بتواند خیلی ساده از بین محصولات فروشنده های مختلف ویژگی ها، قیمت و… را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین انتخاب را داشته باشد. 

دسترسی

فروشگاه آنلاین برخلاف فروشگاه های فیزیکی در 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل بصورت شبانه روزی در دسترس هستند.

خرید آنلاین در هزینه ها صرفه جویی میکند

در خرید آنلاین فروشندگان می توانند با ارائه تخفیف هایی به مشتریان خاص، آن ها را به خرید بیشتر تشویق کنند. هیچ وقت مشتری از پیشنهاد تخفیف های بزرگ چشم پوشی نمی کند. 

پیگیری آنلاین

خریداران آنلاین میتوانند وضعیت سفارش را بصورت لحظه ای مرحله به مرحله از لحظه سفارش تا ارسال و دریافت کالا بررسی کنند.

ویژگی های سامانه فروشگاه آنلاین ویزیتل

همان طور که در بالا گفته شد، فروشگاه های آنلاین مزایای بسیاری دارند که نمیتوان از آن ها چشم پوشی کرد. اما راه اندازی فروشگاه آنلاین همیشه هزینه های زیادی با خود به همراه دارد. از فرآیند خرید دامنه، طراحی وبسایت گرفته تا تامین محتوا برای آن و…

فروشگاه آنلاین ویزیتل، پلتفرمی است که شما به سادگی می توانید فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کرده و بدور از دردسرهای ساخت وبسایت به تمامی امکانات یک فروشگاه مجازی دسترسی داشته باشید. این ویژگی باعث میشود که شما از هر قشرجامعه که باشید بدون نیاز به دانش فنی خاصی بتوانید کسب و کار آنلاین خود را ایجاد و مدیریت کنید. از مهم ترین ویژگی های پلتفرم فروشگاه آنلاین ویزیتل به موارد زیر می توان اشاره کرد:

  • کاهش چشمگیر هزینه های جانبی فروش
  • فروش کالا،خدمات و محصولات دیجیتال در سراسر کشور
  • فروش مکانیزه محصولات شما در هر ساعت از شبانه روز
  • دریافت وجه از طریق درگاه پرداخت اینترنتی
  • سهولت تعریف کلیه کالاها و خدمات از طریق پنل فروشگاه
  • تعریف انواع تخفیف و پروموشن
  • مشاهده کامل گزارش گردش های مالی و موجودی
  • مدیریت هوشمند موجودی کالا و انبار
  • مدیریت وضعیت سفارش و ارسال کالا

در کنار تمامی موارد بالا، ویزیتل برای اولین بار در دنیا امکان راه اندازی فروشگاه تلفنی را برای مخاطبین خود فراهم نموده است. خدمات فروشگاه تلفنی و آنلاین ویزیتل در کنار یکدیگر، به صورت مکمل با هم می توانند تاثیر شگفت انگیزی در رشد کسب و کار شما داشته باشد.

کسب و کار آنلاین
همکاری در فروش