درباره ویزیتل

با ویزیتل صدایتان را به گوش خدمت دهنده برسانید!

تاریخچه

شرکت دانش بنیان توسعه ارتباطات نوین افزار در سال 1388 با حضور مدیران مجرب در صنعت فناوری اطلاعات، خدمات بانکی و تجارت الکترونیک تاسیس و با هدف ارائه راهکارهای هوشمند در جهت توسعه زیرساختهای خدمات IT و تسهیل دسترسی به خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات برای عموم مردم تاسیس گردید و همواره تلاش نموده تا رضایت کاربران خود را مد نظر قرار دهد. همچنین با توجه به کیفیت خدمات ارائه شده و افزایش رضایتمندی کاربران اعم از استفاده کنندگان نهایی و نیز صاحبان کسب و کار، تاکنون مورد توجه و حمایت اقشار مختلف کشور و حتی مجموعه ها و سازمانهای کوچک و بزرگ قرار گرفته است.

افتخارات

 از میان پروژهای موفق این مجموعه میتوان به سامانه مکانیزه و هوشمند تلفنی 8734 021  به عنوان بزرگترین و پر مخاطب ترین سامانه تلفنی کشور اشاره نمود که به جهت میزان بالای رضایتمندی کاربران و نیز شرکتهای اپراتور تلفن همراه و دیگر شرکتهای خدمات رسان، تماس با آن از سوی مشترکان ایرانسل رایگان گردید.

همچنین سامانه هوشمند برنامه ریز سفر و خدمات گردشگری با نام تجاری سفرزون (safarzon.com) از دیگر پروژههای موفق و دانش بنیان این مجموعه بشمار میرود که بعنوان یک خدمت نوآورانه مورد استقبال اهالی این صنعت و گردشگران قرار گرفته است.  

همکاری در فروش